Představujeme vám nejlepších 5 balíčků, které můžete vyrazit do písku …

Dosažení legendární arény je největší výzvou a cílem všech fanoušků Clash Royale. Ale protože víme, že to není jednoduchá věc, chceme vám trochu pomoci, a proto vám chceme představit tento příspěvek. Toto je top 5 balíčků pro lezení legendární arény v roce 2019. Proto doporučujeme, abyste si tento článek nenechali ujít.

Pro rok 2019 jsme vybrali 5 balíčků, které neobsahují mnoho legendárních a nových karet, takže je může mít kdokoli na dobré úrovni.

Velmi konkurenceschopná paluba s maltou

Minomet

Poplatek nemusí být nejjednodušší kartou, ale je to nepochybně Pomůže vám vylézt na okna vysokou rychlostí. Navíc je většina karet v balíčku společná (existuje pouze jedna speciální a jedna legendární), takže pro vás bude snadné upgradovat. Existuje také hurikán, který nemusí být na velmi vysoké úrovni.

Položte maltu na most a snažte se ji bránit, jak jen můžete. Každý zásah z Mortaru je neocenitelný, protože jak hra postupuje, můžete pomocí Rocket zaútočit a zničit věže vašich protivníků. Samozřejmě můžete použít tento balíček k zastavení nepřátelských útoků při otáčení zbývajících karet, abyste podpořili svou minomet. A pamatujte, nebojte se použít raketu k obraně.

Balíček tří magií může být vaším řešením

Balíček 3 kouzel

Toto je možná nejlepší balíček Noble Giant pro zvedání brýlí. Hlavní výhodou je: Svého vznešeného obra můžete vylepšit velmi snadno, měli byste se pokusit dosáhnout maximální úrovně běžných karet v balíčku.

Útočte na své nepřátele zezadu pomocí Noble Giant a vytvořte ještě úplnější útok. V tomto bodě Elitní barbaři vám mohou pomoci bránit jakýkoli útok kromě leteckých úderů. Ice Wizard navíc zpomaluje všechny typy jednotek.

Nezapomeň Připravte svá kouzla doprovázet svého ušlechtilého obra v útoku, Jednotky zranitelné vůči budovám nebo kouzlům, jak je běžné, že se proti nim soupeři brání. Může to být tedy nejlepší strategie, jak z této paluby vytěžit maximum.

Pekka a hřbitov, další skvělá kombinace

Pekka a hřbitov

2 karty v kombinaci s dalšími, jako jsou Mega Minion, Snowball a dobrý Electric Wizard, mohou vašemu soupeři hodně ublížit. Tady můžete Použijte Pekku k obraně a útoku, Kromě toho, že máte klasickou strategii Hřbitov a Jed, abyste erodovali korunní věže svých protivníků.

Ale to není vše, protože tato prezentace také je Goblin Hut to vám může pomoci tím, že na začátku hry způsobíte hodně oponentům a Barbar Barrel bude velkou podporou v obraně.

Balíček až pro 4 000 šálků

Balíček 4000 šálků

Zde opět přicházejí do popředí elitní barbaři. A nechají vás protiútok a rychlé útoky, skutečné tajemství je tady. Elitní barbaři mohou věže zničit okamžitě a samozřejmě je můžete také použít k jejich obraně. Můžete se však spolehnout na jiné karty, jako jsou Trunk a Archers, které jsou v obraně docela solidní.

Globo y Minero, další skvělý balíček

Tento balíček se trochu liší od ostatních, ale rozhodně funguje velmi dobře, zvláště po posledních změnách meta. V tomto případě klíč ke všemu Střílejte nepřátelské věže pomocí bombastického balónu. K tomu budeme mít Ice Golem a Barbarian Barrel, které vám v krátké době přinesou výsledky.

Pro obranu můžete integrovat silné karty, které vás ochrání, například: Mušketýr, sněhová koule nebo Pekelná věž. Tento balíček je v ligách stále populárnější, ale abyste z něj mohli vytěžit maximum, budete si muset vytvořit vlastní strategii.

A pokud jste velkým fanouškem Clash Royale, nemůžete si nechat ujít Flash Royale, program, který informuje o všech novinkách o hře. Který balíček použijete?