Přeneste všechny informace do svého nového iPhone pomocí AnyTrans

AnyTrans

Již několik dní známe nabídku společnosti Apple na zbytek roku a zahájení další nabídky v sestavě pro iPhone. Pravděpodobně někteří z vás už nějakou dobu šetří. Kupte si model, který nejlépe vyhovuje vašemu vkusu nebo ekonomickým možnostem.

Pokud je to váš případ, přinejmenším se musíte obávat přenosu všech informací, které jste uložili ve svém aktuálním zařízení, do nového terminálu, zejména pokud chceme v procesu vymazat aplikace, obrázky, videa a další typy dat. nebo soubory. S AnyTrans Přenos informací z jednoho iPhone do druhého je velmi jednoduchý stejně rychle.

Vyměňte iPhone

AnyTrans je software určený pro všechny uživatele, kteří jej potřebují. přenášet všechny informace z jednoho terminálu do druhého a nechtějí si příliš komplikovat život. Tato aplikace nám nejen umožňuje kopírovat všechna data z našeho iPhone do nového, ale také nám to umožňuje z terminálu Android do iPhone a naopak.

V našem případě, pokud chceme přenést všechna data uložená v iPhonu do nového, AnyTrans nám k tomu nabízí tři různé způsoby: Telefon na iPhone, iPhone na iPhone Zálohování a Cloud na iPhone.

IPhone na telefon

Pokud jste svůj starý iPhone neprodali Přenos informací z iPhone do jiného je velmi snadný díky AnyTrans před zakoupením nového. Proces je velmi rychlý, protože musíme provést pouze následující kroky:

  • Připojte iPhone, ke kterému chceme přenést informace, a iPhone, který chceme extrahovat veškerý obsah.
  • Po připojení dvou telefonů iPhone přes USB si musíme vybrat který iPhone je zdrojem a který cílem.
  • Pak musíme Vyberte obsah, který chceme přenést. Tato možnost nám umožňuje během procesu vymazat informace a aplikace.

V závislosti na typu obsahu, který přenášíme, proces bude trvat více či méně času. Pokud se chystáme přenášet pouze data (kalendář, kontakty, poznámky…), je proces velmi rychlý. Naopak, pokud nám chceme sdělit všechny vizuální prvky a videa, může tento proces trvat několik hodin.

Zálohování na iPhone

Požehnané rezervy. 5 GB volného místa, které nám Apple nabízí, nám nedává prakticky nic, kontakty, kalendář a málo nebo nic. Pokud nepoužíváme iCloud prostřednictvím různých plánů úložiště, které nám nabízí, je to s největší pravděpodobností pojďme k zálohování použít iTunes. Že jo. Dobrý. Funkce i výkon iTunes však nejsou nejlepší.

iTunes nám umožňují vytvářet záložní kopie našeho terminálu, což jsou kopie zahrnující veškerý obsah uložený v zařízení. Při obnově zálohy nemůžeme si vybrat, co chceme a co nechceme obnovit, takže zálohovací nástroj iTunes je zředěn.

AnyTrans nám umožňuje vytvářet záložní kopie našeho zařízení, stejně jako iTunes. My však také vytvářet přírůstkové zálohyto znamená, že s novými daty uloženými od poslední kopie je vytvořena další záloha pro zálohování všeho uloženého v zařízení, takže proces je mnohem rychlejší.

Jednou z funkcí, kterou AnyTrans vyniká, je to, že nám to umožňuje. selektivně obnovit zálohyTo znamená, že si můžeme vybrat, jaký druh obsahu chceme obnovit ze zálohy, což je ideální funkce pro vyčištění během procesu konfigurace nového iPhone, protože budou odstraněny všechny stopy zanechané aplikacemi v systému.

Další funkce, kterou nám AnyTrans nabízí, bychom měli zdůraznit, je, že nám umožňuje. Vytvářejte záložní kopie prostřednictvím našeho WiFi připojeníTakže se vyhýbáme tomu, abychom byli nuceni pravidelně vytvářet záložní kopii našeho iPhone, a riskujeme, že na to nezapomeneme, a riskujeme ztrátu nebo odcizení terminálu. Aplikace nám umožňuje určit, jak často chceme kopii vytvořit, abychom měli v počítači vždy aktualizovanou kopii našeho iPhone.

Cloud na iPhone

Pokud jsme aktivovali kopii našich dat v úložné službě Apple iCloud, díky této funkci Stáhněte si veškerý obsah z cloudu do našeho zařízení velmi jednoduše.

Pokud nechceme stahovat veškerý obsah z našeho účtu iCloud do našeho nového iPhone, vyberte, co chceme stáhnout: kalendář, kontakty, připomenutí, fotografie, videa, poznámky…

Služba úložiště společnosti Apple nám i nadále nabízí smutný úložný prostor 5 GB zdarma, takže mnoho uživatelů to dává přednost uložit kopii vašich dat na Disk Googleje služba, která nám nabízí 15 GB úložiště zdarma.

Pokud je to váš případ, s AnyTrans můžete také: Stáhněte si obsah, který jste uložili na Disk Google do vašeho iPhone. Jako kdybychom to dělali z iCloudu, můžeme si také vybrat typ obsahu, který chceme stáhnout.

Aplikace pro iOS

AnyTrans

AnyTrans nám také nabízí aplikaci pro iOS, aplikaci, kterou zatím zvládneme. nikdy nám nenapadlo Stejně jako možnost odeslat jakýkoli typ souboru do jiného terminálu, jako je iPhone nebo Android.

Umožňuje nám také spravovat obsah našeho smartphonu prostřednictvím prohlížeče, tj. aplikaci není nutné instalovat na našem počítači. Další námi nabízenou funkcí je možnost přenést jakýkoli druh souborů do počítače bez potřeby kabelu.

Jediným požadavkem, aby bylo možné používat všechny funkce, které aplikace AnyTrans nabízí pro iOS a Android, je: Obě zařízení jsou připojena ke stejné síti WiF.

Umět Stáhněte si AnyTrans zdarma Pro iOS prostřednictvím odkazu níže.