Přepsat fotografie? Nejlepší aplikace pro přidávání textu do fotografií 2020

Žijeme v době fotografie jsou velmi důležitou součástí našeho životasociální média to ještě posílila. Všichni fotografují a sdílí je se svými přáteli a známými na sociálních sítích. Nahoře, na sociálních sítích, jako je Instagram, věc neudělala víc, než rostla a nezmínila selfie celebrit, které teoreticky byly pomíjivou módou a nakonec bezpochyby zůstaly.

To neudělalo nic jiného, ​​než vyrůst, protože fotografie tváří, doplňků atd. Našli jsme mnoho aplikací, které přidávají a mění. A samozřejmě existují lidé, kteří k těmto textům přidávají text, velmi málo lidí Co rád píšeš na fotky?ale jak to uděláme? S aplikacemi, které doporučím níže, budete moci snadno psát na všechny fotografie, které chcete, a výsledek bude nádherný.

Aplikace pro psaní na fotografie z roku 2020

Typický Pro: Můžeme říci, co prozatím máme nejraději, přejděte na oficiální web a podívejte se na všechny možnosti, které pro vás má. K fotografiím, které máme, můžete přidat požadovaný text, nejlepší je, že bez problémů můžeme dát požadovaný styl. Absolutně měníme všechno tak, jak jsme si představovali, písmo, barvy, efekty, atd. Nahoře můžete k fotkám přidávat rámečky a měnit různé další věci, aby to bylo úžasné.

Hotovo: Moc se nám to líbilo protože se velmi snadno používáI když ten předchozí není příliš komplikovaný. Jde o to, že máme širokou škálu možností pro velmi jednoduché psaní na fotografie. Má jednoduché rozhraní, které nám umožňuje rychle mít všechny potřebné možnosti, aniž bychom nám příliš komplikovali život. Dobrá věc je, že je k dispozici pro Android a také pro iOS, jedinou špatnou věcí je, že musíte projít krabicí, abyste ji získali, protože stojí 2 USD.

ŠtítekV případě, že vás předchozí dva nepřesvědčí: ten druhý, v tomto případě je zdarma a je k dispozici uživatelům Android i iPhone. Můžeme najít skvělé různé vzory, písma, textury a barvy Umět přidat k naší fotografii text, který opravdu milujeme a přesně tak, jak chceme, aniž bychom se omezovali na cokoli říkat. Je to jednoduchá aplikace, její rozhraní není příliš komplikované, je docela intuitivní a snadno použitelné pro každého uživatele, který na ní nechce ztrácet čas.