Převeďte svůj smartphone na Galaxy S7

Pokud se vám vzhled Galaxy S7 líbí, nic nemusí čekat, až bude na vašem smartphonu. A pokud vlastníte některý z modelů Galaxy S6 nebo Note 5 a chcete mít aplikace S7, které nepřicházejí s aktualizací Marshmallow, mám řešení i pro vás.

Nechte Galaxy S7 vypadat na jakémkoli smartphonu

Na Google Play najdete několik aplikací pro přizpůsobení smartphonu ve skutečném stylu Galaxy S7. Z velkých odrůd jsem vybral ty, které mi byly nejblíže originálu.

Téma a ikony S7

Abychom si mohli vzhled S7 užít na jakémkoli smartphonu, musíme si nainstalovat spouštěč, který nám umožní změnit vzhled našeho systému. Existuje mnoho launcherů, ale nejlepší témata, která jsem našel pro Nova Launcher a CM Launcher v Galaxy S7.

Nova LauncherNainstalujte si na Google Play

Po instalaci do spouštěče bychom ji měli zvolit jako výchozí aplikaci při stisknutí tlačítka Start. Nyní si také stáhneme motivy S7 z Google Play. Moje oblíbené: Téma Samsung Galaxy S7 kompatibilní s Curve S7 a CM Launcher kompatibilní s mnoha spouštěči.

Chcete-li použít motiv Curve S7, zadejte nainstalovanou aplikaci. Nebojte se publicity, je to trochu těžké, ale aktivovat téma budete trpět jen jednou a už nikdy nebudete muset vstoupit. Nejprve klikněte na „Použít motiv“ a vyberte spouštěč, který jste nainstalovali. Ukončete aplikaci a zadejte ji znovu.

androidpit look galaxy s7 01

Použít motiv. / © ANDROIDPIT

Nyní zvolte „Nastavit tapetu“ a nastavte tapetu. Vyberte ten, který se vám nejvíce líbí, a klikněte na „Nastavit tapetu“.

androidpit look galaxy s7 02

Nastavit tapetu. / © ANDROIDPIT

Aplikace Theme pro Samsung Galaxy S7 je kompatibilní pouze s CM Launcher a její aplikace a instalace je velmi jednoduchá. Stačí si jej nainstalovat z Google Play, spustit aplikaci a kliknout na „Použít“. Tapety a ikony S7 již máte.

Zde stačí kliknout na Použít. / © ANDROIDPIT

Widget počasí S7

Abychom měli widget počasí Galaxy S7 na jakémkoli smartphonu, potřebujeme aplikaci XWidget. Můžete snadno stáhnout a nainstalovat z Google Play.

XWidgetNainstalujte si na Google Play

Po instalaci zadejte aplikaci a objednejte si widget podle názvu na kartě „Online“ zaškrtnutím karty „Název“. Najděte widget s názvem „Galaxy S7 Widget Concept 2“, vyberte jej a klikněte na „Stáhnout widget“.

Stáhněte si widget S7. / © ANDROIDPIT

Nyní se vraťte na domovskou obrazovku a přidejte Widget. Najděte widgety XWidget a vyberte 4×1. Přetáhněte jej na obrazovku, jakmile ji uvolníte, otevře se místní karta XWidget, kde můžete vybrat požadovaný typ widgetu, vyberte ten pro Galaxy S7.

Umístěte jej na domovskou obrazovku. / © ANDROIDPIT

Nainstalujte si Samsung Game Launcher na S6 a Note 5

Pro uživatele Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge + a Note 5, kteří aktualizovali zařízení na Android 6.0.1 Marshmallow, lze aplikace Galaxy S7, jako je Game Launcher nebo Galaxy Labs, nainstalovat také s uživatelskými balíčky. Albe95 uvízl s tímto titulem pro vývojáře XDA.

Chcete-li nainstalovat Samsung Game Launcher, musíte si stáhnout balíček ZIP a flashovat s obnovením TWRP:

AndroidPIT IT Samsung Galaxy S7 obsahuje 3546

Spouštěč her S7. / © ANDROIDPIT

Co si myslíte o designu rozhraní S7?