Převody peněz přes PayPal přicházejí na Skype

Během měsíce července jsme viděli, jak zaměstnanci PayPalu dosáhli důležitých obchodů s velkými, aby mohli nabízet platební technologie prostřednictvím e-mailové adresy k zasílání peněz. Nejprve to byl Apple, kdo nám nakonec umožnil přidat náš účet PayPal, abychom mohli platit za aplikace nebo služby Apple. Brzy poté přišla integrace PayPal do Amazonu, aby zaplatila za nákupy, které jsme provedli v největším online obchodě na světě. Teď je to Skype Umožňuje nám rychle a snadno posílat peníze našim přátelům přes PayPal.

Pokud je pravda, že velké společnosti jako Microsoft a Apple jsou pozdě na večírek, integrace, kterou nám nabízejí s jejich ekosystémem, je jednou z hlavních výhod, takže všichni uživatelé, kteří používají aplikace k odesílání nebo sdílení peněz, jsou velcí. iOS 11 nám umožní posílat a přijímat peníze prostřednictvím Apple Pay pomocí aplikace Zprávy. Microsoft to již povoluje přes Skype a jsem si jist, že nebudou jedinými zázraky, které to udělají.

V současné době a jako obvykle tato funkce přijde jako aktualizace v příštích několika hodinách a nebude k dispozici po celém světě, ale bude omezena na 22 zemí: USA, Spojené království, Rakousko, Belgie, Kanada, Kypr, Estonsko, Finsko, Francie, Německo Řecko, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Lucembursko, Malta, Nizozemsko, Portugalsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko a Slovinsko Španělsko.

Na rozdíl od společnosti Apple, kde bude možnost posílat peníze prostřednictvím Apple Pay pomocí aplikace pro zasílání zpráv geograficky omezena na USA, Skype roste natolik, aby se pokusil přilákat co nejvíce uživatelů. Pravděpodobně se tato možnost Apple rozšíří na mezinárodní úrovni Krátce po jeho vydání ve Spojených státech

Skype pro iPhone (AppStore Link)

Skype pro iPhone

Skype Communications Sarl

Volný, uvolnit