Prezident společnosti Xiaomi nám ukazuje smartphone Redmi Note 8

JE Prezident společnosti Xiaomi, Lin BinZveřejnil fotografii zveřejněnou na stránce sociální sítě Weibo, což vyvolalo mezi fanoušky stránky vášnivou diskusi. Poznámka 8 Redmi.

Poznámka 8 RedmiPoznámka 8 Redmi

Zdrojem diskuse samozřejmě nebyl kávový hrnek s logem společnosti Xiaomi, ale smartphone stojící na stole a viděný v pozadí.

Abychom vám lépe viděli, přiblížili jsme pohled ještě více, abyste viděli všechny podrobnosti dostupné na tomto smartphonu.

Poznámka 8 RedmiPoznámka 8 Redmi

Pokud věnujeme pozornost obrázku, uvidíme smartphone s přední kamerou zabudovanou do obrazovky v pravém horním středu. Jak poznat přední kameru pro smartphony Samsung Galaxy Note10 Y Galaxy Note10 + na stejném webu.

Na fotografii zveřejněné prezidentem Xiaomi je podle názoru mnohých fotografie zcela nová a Poznámka 8 RedmiSmartphone, o kterém je známo, že je vybaven 64megapixelovým fotoaparátem.

Kromě detailů fotoaparátu na horním panelu můžete také vidět přítomnost 3,5 mm konektoru pro sluchátka.

Existuje mnoho detailů, které jsou v tuto chvíli stále neznámé. Ale vzhledem k obrovskému úspěchu uvedení Redmi Note 7 se očekává, že mnoho uživatelů uvidí nový Note 8 od společnosti Redmi. V každém případě budou tito uživatelé muset počkat, protože se očekává, že k oznámení o novém zařízení dojde v blízké budoucnosti. Přesné datum vydání tohoto terminálu tedy ještě není známo.

Budeme věnovat pozornost všem filtrovaným zprávám, abychom poznali některé funkce Redmi Note 8, slibujeme, že vás budeme informovat.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.