Příběh hraček přichází na Apple Watch a my vám ho ukážeme

Představili nám to na posledním WWDC 2017, ale museli jsme počkat až do druhé Beta watchOS 4, abychom je viděli v akci. Postavy Toy Story dorazí na Apple Watch po létě, kdy Apple vydá tuto aktualizaci pro své hodinky.Beta verzi však již testujeme, a proto jsme využili příležitosti, abychom jim ji ukázali.

Woody, Jessie, Buzz Lightyear a několik dalších postav ze slavné ságy Pixar od tohoto podzimu převezmou obrazovku vašich Apple Watch. Dostupné animace jsou nespočetné a je pravděpodobné, že pokaždé, když otočíte zápěstí, narazíte na někoho, koho jste ještě neviděli.. Ukážeme vám je ve videu.

Apple nám umožňuje vybrat si ze tří konkrétních postav, zobrazit pouze animace vybrané nebo vybrat možnost Hračka, kde jsou kromě animací i náhodné postavy Budeme si moci užít další „vedlejší herce“ jako Dinosaur Rex, prase Hamm a kůň Bulsseye, který nemá svůj vlastní ciferník.. Různé animace a postavy se mění, když otočíte zápěstí nebo změníte displej, takže vždy budete mít příležitost vychutnat si jiný ciferník, když se na něj chcete podívat.

Tento nový ciferník pro watchOS 4 vám umožňuje přidat dvě komplikace: jednu nahoře, jednu nad hodinkami a druhou dole. Všimněte si, že kromě tohoto nového ciferníku Toy Story přináší watchOS 4 také ciferník věnovaný Siri. a další, který přidá kaleidoskopový efekt fotografii podle vašeho výběru. Tyto a další novinky o watchOS 4 si můžete prohlédnout v tomto článku. Bude to začátek možného obchodu s hodinkami pro Apple Watch? To je přáním mnoha, ale budeme si muset počkat do konce léta, abychom zjistili, zda Apple tento požadavek od svých uživatelů přijme.