Přidává efekty Slowmo, Echo a Duo do režimu Boomerang v Instagram, Stories

Novinky na Instagramu. Od teď Efekty Slowmo, Duos a Echo jako možnost Boomerang z Instagram StoriesStačí si jeden vytvořit a uvidíte, jak budou vypadat tato tři tlačítka se 3 efekty těsně před odesláním příspěvku.

Režim Boomerang, který můžete použít na Instagramu, co dělá záznam smyčkového videa Režim, který hraje tam a zpět, který může brzy zahrnovat WhatsApp. Doposud v tomto režimu nebylo možné provádět žádné změny, pouze vám umožňovalo vytvářet miniclip, abyste mohli zveřejňovat příspěvky na Instagram Stories.

Která postava z Hvězdných válek jste? Takto je aktivován filtr Instagramu

Tyto nové efekty jsou trochu skrytéNejprve musíte kliknout na tlačítko, než budete moci zobrazit náhled každého z nich ve videu, které jste zaznamenali, abyste viděli, jak bude vypadat váš Boomerang před nahráním.

Není třeba aktualizovat Instagram Chcete-li zobrazit nové efekty Slowmo, Echo a Duo, ale pokud nejsou viditelné, přejděte do obchodu s mobilními aplikacemi (Google Play Store v případě Androidu a App Store v případě iPhone) a aktualizujte aplikaci.

Rozuměl jsi? Nyní přejděte do svého profilu Instagram, vytvořte nové příběhy Instagramu a pro použití nových efektů pro Boomerang postupujte takto:

  1. Posuňte prst po obrazovce v možnostech a Klikněte na „Boomerang“ k vytvoření krátkého videa.

Obrázek - Přidá efekty Slowmo, Echo a Duo do režimu Boomerang v aplikaci Instagram, Stories

  1. Nyní v horní části obrazovky klikněte na ikonu nekonečna Když tam kliknete, uvidíte značky vedle efektů, efekty se zobrazí níže.
  1. Stačí vybrat všechny (Slowmo, Echo a Duo) a zobrazit náhled videa v jedné z těchto možností: 4 efekty k dispozici Až na klasiku, která kdy byla. Jakmile se vám některý z nich líbí, klikněte na „hotovo“ a nahrajte příběh do svého profilu.

Obrázek - Přidá efekty Slowmo, Echo a Duo do režimu Boomerang v aplikaci Instagram, Stories

Pokud se náhodou neobjeví ani po aktualizaci Instagramu, stačí počkat několik hodin nebo několik dní, pravděpodobně tyto Efekty Slowmo, Echo a Duo pro režim Boomerang Trvá jim o něco déle, než se dostanou k vašemu telefonu, než ostatním následovníkům.

Proč nemohu umístit polohu na Instagram?