Přidejte na Instagram filtry Gucci Beauty, Adidas Originals, Off-White a Kylie Cosmetics

Pokud Instagram používáte pravidelně, budete chtít vědět jak Přidejte do svých příběhů filtry Gucci Beauty, Adidas Originals, Off-White a Kylie Cosmetics. 4 vysoce maskované filtry, které málokdo ví.

Zde vám řekneme jak získejte tyto skryté filtry Chcete-li vypadat lépe než kdy jindy na Instagramu a ve svých příspěvcích Stories.

Jak najít a používat módní filtry na Instagramu

Jedná se o původní filtry, které pokračují v eposu, který Instagram ve své aplikaci oficiálně zahájil počátkem července 2018.

Gucci Beauty

Obrázek - Přidejte na Instagram filtry Gucci Beauty, Adidas Originals, Off-White a Kylie Cosmetics

Přinejmenším filtr pro získání neobvyklého vzhledu doby, ve které právě teď žijeme. Chcete-li získat tento vlastní filtr pro Instagram, měli byste: následujte oficiální účet @ GucciBeauty.

Když sledujete účet, Přejít na své příběhy A v sekce masky, zavolej někoho Gucci. Tento filtr by měl vyjít buď na konci, nebo na začátku všeho.

Jak opravit nejčastější chyby Instagramu

Tento filtr Gucci pro vás tupé tvůj čas renesance nebo barokní velmi charakteristické.

Téměř bílá

Obrázek - Přidejte na Instagram filtry Gucci Beauty, Adidas Originals, Off-White a Kylie Cosmetics

Pokud nevíte, jedná se o další nepublikovaný filtr pro Instagram. Účet společnosti Off-White módní návrhář Virgil Ablohje mladý tvůrce, který debutuje na mezinárodních přehlídkových molech.

Tento filtr byl spuštěn ve dnech před Paris Fashion Week a díky tomuto filtru mohou uživatelé nové sluneční brýle z vaší sbírky.

Co znamenají „lajky“ na Instagramu?

Chcete-li získat tento filtr, musíte Sledujte @off____White na Instagramu. Jakmile „zavřete“ a vložíte podtržítko, účet se automaticky otevře.

Tímto způsobem a po kliknutí na „Sledovat“ budete mít speciální filtry pro přidání odlišného a originálního nádechu do příběhů.

Adidas Originals

Kdo nezná značku sportovního oblečení Adidas? Má také speciální filtry pro Instagram a postup je podobný předchozímu filtru.

Chcete-li získat filtr Adidas, musíte udělat sledujte svůj oficiální účet Na Instagramu @AdidasOriginalsa automaticky přidá váš filtr a můžete jej použít ve svých příbězích, kdykoli budete chtít.

Buď opatrný! Adidas nedává na Vánoce 3000 párů bot, je to podvod

Kosmetika Kylie

V tomto filtru se objeví něco zvláštního a nekompatibilního, protože Filtr se vytvořil za 2 sekundy Sledujte oficiální Instagramový účet Instagramu s kosmetickou linkou Kylie. malá Kardashian.

Nekonzistentní, protože logikou by bylo sledovat účet značky, nikoli tvůrce. Ale hej, stejně jděte na Instagram a co musíte udělat, abyste zjistili tyto jedinečné filtry následujte oficiální účet @Kyliejenner Vaše filtry se objeví, když otevřete příběhy.

Po sledování různých účtů, které jsme vám dali, skryté filtryPokud ji nemůžete najít, doporučujeme aplikaci ukončit a počkat několik minut. Téměř všechny triky, které jsme vám zde dali, také fungují, už víme, že Instagram má tendenci někdy bez zjevného důvodu selhat.

Naštěstí tyto účty nechcete sledovat, ale pokud chcete použít soukromé filtry, můžete: Klikněte na „Vyzkoušet“ když to uvidíte v některých příbězích. Tím se automaticky přidají do vašeho profilu, dokud je Instagram neodstraní.

Teď víš Jak získat skryté filtry Instagramu a změňte zobrazení pomocí filtrů Krása Gucci, originály Adidas, špinavě bílá a kosmetika Kylie.

Proč vidím oříznuté příběhy Instagramu?