Přijde také Xperia L3, základní řada od Sony, a to je cena

A prostě Xperia vysoký a střední rozsah Sony tento měsíc. Pro ty, kteří hledají cenově dostupnější a jednodušší terminál, jsme si pořídili také základní mobilní telefon. O Sony Xperia L3nahradit předchozí Xperia L2V lednu oslavila rok na trhu. Poznejme ten nový lépe Xperia L3 (a pokud jste je ještě neviděli, seznamte se s nejvýkonnějšími modely, Xperia 10 Y Xperia 10 Plus).

Vlastnosti Sony Xperia L3

Tyto Vlastnosti Sony Xperia L3:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Sony Xperia L3 ačkoli upouští od moderní, přesto „extra široké“ formy Xperia 10 oznámeno společně a vrátí se k modernímu, ale tradičnějšímu formátu 18: 9. Úhlopříčka je docela kompaktní, pokud ji stále porovnáváme. 5,7 palce. Tenké rámečky neblokují horní a spodní černé pruhy na obrazovce, čímž přeskočí zářez. Pokud jde o technické vlastnosti, panel Typ LCD s rozlišením HD +

Jedná se o pohyblivý design v přímých liniích se skleněnými a hliníkovými materiály. Chráněno zepředu Gorilla Glass 5 sklenic. Další konstrukční detaily jsou podobné modelům Xperia 10, Tak jako snímač otisků prstů umístěný na boku mobilního telefonu. Terminál má profil 8,8 mm a je k dispozici v černé, stříbrné a zlaté barvě.

Sony Xperia L3 se dodává v 5,7 palcích ve formátu 18: 9Sony Xperia L3 se dodává v 5,7 palcích ve formátu 18: 9

Paměť, procesor a operační systém

Příbuzný Procesor Xperia L3Máme chipset MediaTek, Helio P22 (MT6762). Doprovázejte ho 3 GB RAM a 32 GB ROMLze jej rozšířit až na 512 GB pomocí microSD. Celý tento hardware, Android 8.0, mimochodem, není nejaktuálnější.

Baterie a připojení

Baterie Sony Xperia L3 tady je Kapacita 3 300 mAh. V tomto ohledu nás opět překvapila společnost, která tomuto nejzákladnějšímu terminálu poskytla větší kapacitu než jeho bratr střední třídy. Xperia 10… U tohoto modelu je k dispozici také rychlé nabíjení.

Připojení je typu LTE Cat 6. Zmínili jsme, že snímač otisků prstů je na boku. Mezi další dostupné položky patří 3,5 mm audio jack, slot pro dvě SIM karty a moderní port USB typu C.

Fotoaparáty

A ve fotosystému jeden Duální hlavní fotoaparát s 13 MP a 2 MP senzory. Druhý snímač je vynikající pro dosažení efektu bokeh (hloubka, užitečná v režimech na výšku). Má také ISO. A co se týče přední kamera je 8 MP pro selfie. Tento fotoaparát má rozostření pozadí, stejně jako zadní fotoaparát, a má režim krásy.

Sony Xperia L3 přichází s Helio P22 a 3 GB RAMSony Xperia L3 přichází s Helio P22 a 3 GB RAM

Cena Sony Xperia L3

JE Cena Sony Xperia L3 199 EUR je cena (229 EUR), která při uvedení na trh výrazně zlepšila jeho předchůdce L2.

Výsledky a názory na Sony Xperia L3

Sony Xperia L3 Jedná se o základní mobilní řadu se zajímavými prvky a dostupnou cenou ve srovnání s tím, co společnost obvykle nabízí. Mobilní zařízení nepochybně osloví publikum se zájmem o známou značku.

Oficiální stránka Sony ve Španělsku