Příliš mnoho modelů iPhone a iPad může rozšířit uživatele Apple

Technologický rozdíl, Android mnoho mobilních zařízení s vlastními funkcemi„Způsoby spuštění hardwaru a nativního softwaru Google OS, vrstvy přizpůsobení, tisíce problémů, zejména uživatelů těžcí uživatelé. Tohle je Nezaškrtnuto Apple. Chci ukázat, že toto je názor a názor moderátora.

Politika společnosti Apple se v průběhu let mění a v současné době je na pokraji nabídky nového, menšího terminálu a zařízení nižší než „high-end“ Aktuálně k dispozici (iPhone 6s a 6s Plus). To by mohl být začátek demontáže toho, čeho dosáhl Steve Jobs se společností Cupertino, a ve střednědobém ani dlouhodobém horizontu by to neskončilo dobře.

Uživatelé

iPhony a iPadyPodle naší lítosti Apple nás zklamal tím, že se obrátil k jinému cíli. Chápete, že existují různé typy uživatelů, kteří každý den potřebují větší nebo menší obrazovku, ale za to Vytvořili jsme první tablety jako iPad První generace byla více zaměřena na veřejnost s více multimediální zátěží než ostatní. Jednalo se o novinku, ale také o první rozdělení. Byl výstup takového zařízení nutný? Možná ano, ale to bylo nevyhnutelné.

A tady je to v pořádku Zavřít prezentaci iPhone SEa daleko, ale také blízké, zcela nové a říká se, že iPhone 7 opustí, povede k mnoha uživatelům Následovníci Apple pochybují, který z nich si koupitTo nás přivádí k současné situaci, ve které žijí domorodci ze světa Android. Váhání nabídnout tolik rozmanitosti.

Aktualizovat zásady

To by se mohlo za několik let zhoršitNejprve kvůli politice společnosti Apple umožňující aktualizaci na nejnovější verzi iOS na terminálech, jako jsou 4s – což je velmi dobré pro ty, kteří nechtějí utratit 800–1 000 eur každý rok. K problému však dochází, když k těmto aktualizacím dojde nebo jsou pokryty funkcemi již zastaralého terminálu nebo Hned po vybalení fungují jako Galaxy Ace. Apple za to podal žalobu před několika měsíci.

Je škoda, že Apple kapituloval na trhu, ale viděl, jak silné silné značky jako Samsung a další nově vznikající společnosti byly. dělali to pomalu na trhu s nízkými a středními tržbami Kalifornčan nikdy nehrál. Apple byl vždy značkou pro ty, kteří chtějí kvalitní materiály, odolnost, aktualizace a stabilitu a za co se má a mělo platit, protože A priorijako další iPhone úvodní řeč Nespadnou vám kalhoty a dohoní OnePlus 2 nebo Xiaomi Mi5. IPhone 5c to ve svůj den neudělal, Proč by právě teď vsadili na méně bohaté publikum?

Nejistá budoucnost

Většina zisků, které Apple dělá, je spojena s oddělením výzkumu a vývoje, takže jejich cena je velmi vysoká. Chtějí být na špici technologie a dostávají se tam. Některá z nejnovějších gest však nesedí dobře milionům uživatelů, kteří vidí relativní. obávat se budoucí masové segregace S terminály Apple, s problémy, které by to mohlo přinést společnosti vedené Timem Cookem.

To, co komentuji, není triviální záležitost, protože jak si může myslet druhá polovina veřejnosti, která sleduje Apple, protože další krok – i když si nemyslím, že se to v životě stane – je uvnitř společnosti. převod práv operačních systémů na jiné značky aby je mohli instalovat a prodávat pomocí svých mobilních terminálů. Doufám, že se mýlím a jediným vlastníkem systému až do konce dnů Apple, dosud zázraky, ano, v nejvyšším rozsahu.

Jak řekl můj přítel: „Jablko, už jsi byl dobrý. S tímto tvrzením však nemůžeme souhlasit, protože Apple se vždy dokázal usmát na všechny své prezentace nového iPhonu nebo iPadu, je a bude v čele technologických inovací, vždy s použitím skvělých designů a struktury. velmi opatrní a všechny tyto myšlenky udržujte své uživatele ve spojení s vašimi produkty Natrvalo. Marketingové kampaně se zamilují a zákaznický servis je čistá láska. Z těchto důvodů, neměli bychom se více bát, že terminály pravděpodobně odejdou.