Prince of Persia Classic HD, The Tale of a Thousand and One Nights pro iPad

Prince of Persia Classic HD, The Tale of a Thousand and One Nights pro iPad

Prince of Persia Classic HD Remake klasické adventury z legendární Východní země pro iPad a iPad 2. Princ byl zrazen tyranem vezírem a má jen jednu hodinu na to, aby princeznu osvobodil. Pokud nemůžete, vše bude ztraceno.

Prince of Persia Classic HD iPad

Epický příběh Prince of Persia Classic HD vypráví příběh arogantního mladého perského prince, který najednou přišel o všechno, co miloval. Strašný strýc perského vezíra ho zradil a pošlete celou svou armádu, aby ho chytila ​​a popravila.

Toto nové remasterované vydání pro iPad a iPad 2 nás zavede do paláců a kobek původní hry, ale s oceněným faceliftem. Úrovně plné pastí, brutálních nepřátel a ohromující propasti.

Zahrnuje různé herní režimy. Normální, kterou vždy budete mít na světě, abyste zachránili princeznu; časovka, která vám ponechá jen 60 minut na kývnutí na klasiku; a režim přežití, kde hra končí, pokud je princ zabit, bez druhé šance.

Začnete ve vězení vezírových kobek a musíte se dostat k nádherné věži paláce, kde byla uvězněna princezna. Pro ni, Můžete použít své dovednosti jako šermíř, rychlost, skoky a utajení.

Prince of Persia Classic HD video pro iPad:

Prince of Persia Classic HD pro iPad a iPad 2 revize nadčasové klasiky. Veďte mladého prince na jeho zoufalé cestě, abyste zachránili princeznu před vezírem, pomocí své hbitosti a mazanosti projít úrovněmi.