Připravte si nezapomenutelnou silvestrovskou večeři s těmito aplikacemi pro iOS

Pečené kuře, plněná krůta, pečené vepřové maso, jehněčí mléko, mořské plody … Toto jsou nejtypičtější pokrmy pro silvestrovskou večeři, ale díky těmto aplikacím je najdete. tisíce dalších nápadů.

Chtěli byste v tu kouzelnou noc překvapit své příbuzné? Chtěli byste objevit nový recept? Objevte to nejlepší Aplikace pro iPad a iPhone připravit štědrovečerní večeře báječný.

A pokud se vám tento výběr líbí, nezapomeňte navštívit náš příspěvek o nejlepších kuchyňských aplikacích pro iPhone a iPad. Doufáme, že se vám budou líbit! Oh, a užívejte si!

Aplikace pro iPad a iPhone do kuchyně na Silvestra

péct

Cook nám nabízí rozsáhlý katalog alb receptů vytvořených uživateli ze široké komunity. Jedná se o druh sociální sítě pro vaření, kde můžete lajkovat další recepty, přidávat komentáře, přidávat přátele a samozřejmě nahrávat své vlastní recepty, abyste lépe uspořádali své nápady.

Kuchyňské příběhy

Kitchen Stories je skvělá kuchyňská aplikace pro iPad a iPhone. Díky této aplikaci objevíte působivou sbírku receptů s velmi profesionálními obrázky a videi. Vysoce doporučeno!

Zelená kuchyně

Ať už jste vegan nebo vegetarián (nebo člen rodiny), na iPadu vám nesmí chybět aplikace Zelená kuchyně, každý den vás překvapí novými a zdravými recepty.

Recepty Jamieho Olivera

Jamie Oliver je velmi populární britský kuchař ve Velké Británii. Toto je jejich oficiální aplikace a velmi dobře navržená. Pokud je vaším úkolem inovovat a poznat gastronomii jiných zemí, je to vaše kuchařská aplikace!

Panna

Panna je kuchyňská aplikace s velmi stylovým rozhraním. Tato aplikace pro vaření pro iPad má více než 100 hodin videoprůvodců, které vás naučí, jak připravovat nejrůznější recepty. Velmi dobrá aplikace, ale nabízí plán předplatného po 30 dnech.

Kuchyňské příběhy

Další aplikace pro vaření, které by vás mohly zajímat …

Další kuchařské aplikace, které můžete použít k vaření vánoční večeře, na které vaši přátelé a rodina nikdy nezapomenou:

Moje vánoční recepty

Kuchyňský kanál HD

Vegetariánské recepty

Sdílejte jídlo

Co budu dnes vařit?

Jaká je vaše oblíbená aplikace na vaření? Co plánujete uvařit na letošní vánoční večeři? Bavte se a šťastný nový rok! ?