Přiveďte na své fotografie čerstvý vzduch pomocí Retrica

Rétorický Je to jedna z mnoha aplikací, které dnes existují, protože dokáže manipulovat s fotografiemi pomocí široké škály filtrů, ale zjevně existují věci, které ji odlišují a zcela odlišují od ostatních aplikací, což pravděpodobně budete chtít vyzkoušet.

V tomto příspěvku vám chci promluvit o tom, jaké pozitivní věci má aplikace a kde je konkrétně. Stáhnout Retrica takže jej můžete pohodlně použít na svém mobilním zařízení k úpravám fotografií, které vlastníte nebo chcete pořídit.

Vylepšování fotografií

Retrica má možnost použít na fotografie širokou škálu filtrů, což je dnes nepochybně velmi důležité, protože takovou fotografii nelze nahrát na tolik sociálních sítí, ale v jiných aplikacích existuje rozdíl a to je ono. filtry lze aplikovat z Retrica i bez pořízení dotyčné fotografiePři čtení fotografie před pořízením fotografie si můžete být zcela jisti, že ji chcete pořídit a nemusíte ji pořizovat, použijte filtr, abyste viděli, jak vypadá, a fotografii vymažte a opakujte, pokud se vám nelíbí. tento proces.

Retrica celkem Nabízí více než 80 filtrů takže na každou ze svých fotografií můžete použít úplně jiné styly a pokaždé, když ji použijete na fotografii, budete překvapeni a konečný výsledek v každém z filtrů změníte naprosto neuvěřitelně.

Slavné koláže

K dispozici také na Stáhnout Retrica Okamžité fotografické koláže můžete vytvářet výběrem pouze jedné možnosti, takže můžete pořizovat různé fotografie velmi svižně, aniž byste je museli po fotografování upravovat, a mít své okamžité koláže rychle a plynule.

Můžete pořídit až devět fotografií a vytvořit jedinečnou a velmi zábavnou kompozici, která vás jistě překvapí.

Je to v podstatě jedna z aplikací současnosti, pokud jde o fotografie, je prostě skvělá ve všech směrech a má mnoho možností. Instalace na mobilním telefonu v systému Android nebo iOS nebolí, můžete nainstalovat všechny aplikace, které chcete v této třídě, takže při vyzkoušení nic neztratíte.