Pro beta verzi již nejsou nutné žádné pozvánky

Měsíce plynou a Fortnite pro Android nadále pečlivě aktualizován. Od svého oficiálního příjezdu 9. srpna prostřednictvím dohody o zachování důvěrnosti mezi Epic Games a Samsungem je nejoblíbenější Battle Royale zpět a přináší nám důležité zprávy. V tomto případě mluvíme o beta verzi, což je část vyhrazená pro mobilní telefony, které nepatří do světa Galaxy a je k nim přístup pouze prostřednictvím slavných pozvánek. Věci se ale změnily a Fortnite pro Android je nyní k dispozici všem, jejichž mobilní telefon je kompatibilní s hrou.


Huawei Mate 20 Pro: filtrovány všechny funkce a některé oficiální fotografie


Fortnite pro Android beta je k dispozici ke stažení na webu

V polovině srpna došlo k první vlně oznámení od Epic Games všem uživatelům, kteří se přihlásili k platformě. Všichni se těšili na obdržení tohoto e-mailu potvrzujícího vaši účast v bitvě Royale v tuto chvíli. Dále jste si museli stáhnout instalační soubor APK a začít zkoumat mapy pomocí svých nejlepších zbraní. Zvláště tento systém trochu zesílil a společnost přijala další kritiku od herců.

Dnes tento zdlouhavý postup ukončil vlastní Twitter společnosti Fortnite. Od této chvíle si bude moci každý uživatel kompatibilního mobilního telefonu užívat Fortnite pro Android bez potvrzovacích e-mailů nebo zbytečného čekání. Chcete-li to provést, musíte pomocí mobilního telefonu přejít na webovou stránku věnovanou beta verzi systému Android a začít od tohoto okamžiku. stáhnout videohru. Pokud však chcete, můžete také použít fotoaparát Naskenujte QR kód uvedené na webu, abyste se dostali přímo ke stažení.

Epické hry doprovázely tuto novinku nezbytnými funkcemi, aby si Fortnite pro Android užil:

  • 4 GB RAM nebo vyšší
  • GPU: Adreno 530 nebo lepší, Mali-G71 MP20, Mali-G72 MP12 nebo lepší
  • Operační systém: Android 8.0 nebo vyšší, 64 bit.

Pokud máte všechny tyto komponenty, můžete si nyní užít beta verzi módní videohry Fortnite pro Android, nyní v její sezóně 6. Titul, který nadále triumfuje po celém světě a pamatujte, Není k dispozici v Obchodě Google Play.

Zdrojové / epické hry