Pro iPad a iPad 2 je Niko velmi dobrodružné stvoření

Pro iPad a iPad 2 je Niko velmi dobrodružné stvoření

Niko pro iPad v Apple App Store

Představujeme vám Nikoje nádherné stvoření, které vypadá jako směs několika zvířat. Se svými schopnostmi skákat, bojovat a běhat musí cestovat fantasy světem, uniknout překážkám a pastím, sbírat poklady a zachránit své přátele před spáry zla. Krásná a návyková platforma, kterou si můžete na svém iPadu nebo iPadu 2 užít s klidem.

Niko iPad

Můžete hrát Niko pro iPad prvních 6 úrovní zdarma než se rozhodnete, zda chcete odemknout celou hru. Pokud tak učiníte, budete mít více než 30 úrovní, abyste mohli pokračovat ve svém dobrodružství.

Tato hra je typická pro jakoukoli platformu: skok, sklouznutí, držení na stěnách, … Rychlost je klíč, ale nezapomeňte sbírat kterýkoli z rozdaných bodů, abyste se pokusili jet rychleji.

Někteří z vás by to mohlo zajímat. Jak postupujete ve hře, Odměny utracené v hotelu Habboje internetová sociální hra pro teenagery.

Cestou se potkáte stovky nepřátel že pro vás bude obtížné překonat fáze. Jsou to ti, kdo chytí vaše přátele, takže jim nedávejte najevo milost.

Uvidíme přívěs Niko Pro Apple iPad:

Niko je platforma iPad a iPad 2, která vás od začátku udrží v kontaktu. První fáze můžete hrát zdarmatakže se můžete rozhodnout, zda si jej koupíte později nebo ne. Tato aplikace je v App Storu stále více trendy.

Na iPadizate | Hry pro iPad