Problémy s Xiaomi Mi A2: Telefon se restartuje po instalaci lednové bezpečnostní aktualizace

JE Xiaomi Mi A2 a Xiaomi Mi A2 Lite V loňském roce to byly dva z nejpopulárnějších terminálů čínského Xiaomi … Je to normální vzhledem k tomu, že se jedná o zařízení s velmi nízkými cenami a velmi dobrými vlastnostmi a přicházejí s nedotčenou verzí systému Android. Nyní mají tyto dva modely problémy …Verze Xiaomi Mi A2 i Lite se po instalaci lednové bezpečnostní aktualizace několikrát restartují.

Společnost Xiaomi zatím zprávy o těchto problémech ignoruje … Softwarové problémy jsou problém, který se často objevuje, když do našich životů vstoupí chytré telefony. Naštěstí pro všechny výrobce těchto zařízení se obvykle snaží zjistit je co nejrychleji.

Ale problém je Cyklický restart Xiaomi Mi A2Objeven jedním z uživatelů Redditu a schválený ostatními uživateli, dosud nebyl vyřešen.

Xiaomi Mi A2 se restartuje s nejnovější aktualizacíXiaomi Mi A2 se restartuje s nejnovější aktualizací

K problému dochází, když je nainstalována lednová aktualizace zabezpečení a telefon přejde do fáze. cyklický restart, tak, Xiaomi Mi A2 nepřestane opakovaně restartovat.

Problémem není něco, co se stane všem uživatelům tohoto modelu smartphonu Xiaomi, ale jen málo uživatelů to již utrpělo. Společnost Xiaomi v současné době nereaguje na odeslané zprávy a hlášení Porucha v Xiaomi Mi A2 a Mi A2 Liteale stále neexistuje žádné univerzální řešení. Pokus o nabití smartphonu v bezpečném režimu selže; Většinu příkazů ADB nelze použít v režimu rychlého spuštění. Někdo dokázal neúspěšně „oživit“ jeden z těchto Xiaomi Mi A2 dlouhými pokusy o zapnutí a poté se musel vrátit k továrnímu nastavení.

Zdroj: AndroidPure

Zdravím z hloubky bytů.