Proč mi Uber nedovolí objednávat auta?

Nenechá vás Uber požádat o auto, aby vás vyzvedlo? Měli byste tedy vědět, jeden z hlavních problémů, které jsme v této aplikaci našli, takže vás naučíme, jak problém vyřešit. Ve skutečnosti, pokud zjistíte, že z nějakého neznámého důvodu nemůžete objednat auto na Uberu, měli byste pokračovat ve čtení a zjistit o něm všechny podrobnosti.

Než se ponoříme do podrobností tohoto článku, měli byste vědět, že většinou se tato chyba objevuje obvykle. Objasňujeme, že když požadujeme auto v Uberu, budeme platit pouze v hotovosti než kreditní kartou.. Pravdou je, že se zdá, že se jedná o poměrně častý problém mezi uživateli, a proto se pokusíme najít řešení tohoto problému, které je pro nás zajímavé.

Nemohu si objednat

Pokud se pokoušíte objednat Uber a uvedete, že budete platit v hotovosti, zobrazí se chybová zpráva, Měli byste vědět, že existuje jednoduchý způsob, jak tento problém ukončit podle následujících kroků.:

Odeberte Uber ze smartphonu

  • Přeinstalujte aplikaci
  • Přihlaste se do Uberu pomocí svého účtu
  • Vyplňte všechny informace, které systém požaduje
  • Přidejte kreditní kartu, i když ji později nebudete používat
  • Objednejte si auto jako obvykle v Uberu
  • Uveďte, že budete platit v hotovosti

Za normálních podmínek, Pokud budete postupovat podle předchozích kroků, které jsme vás naučili, rozhodně nebudete mít problém s objednáním automobilu od společnosti Uber. a platit v hotovosti, ale jako vždy, můžete se nás na to zeptat na jakékoli další otázky.

V této souvislosti se další velmi časté dotazy a vyhledávání uživatelů týkají konkrétně následujících.: uber error Nemůžeme dokončit váš cestovní požadavek, v současné době nemůžeme dokončit váš cestovní požadavek, nemůžeme dokončit vaši digitální platbu uber, uber cestovní požadavek, omlouváme se, že jsme nemohli dokončit váš požadavek uber, chyba při zpracování vašeho požadavku uber, momentálně nemůžeme dokončit váš požadavek uber z uber nebo pc. Máte-li k tomu další dotazy, kontaktujte nás, abychom vám mohli pomoci.

Podařilo se vám vyřešit tento problém Uber pomocí tohoto článku? C