Proč nemohu na svém telefonu používat Uber

Dnes Uber Stala se velmi užitečnou a atraktivní aplikací pro mnoho lidí. Nepostradatelná aplikace pro lidi, kteří přecházejí z jedné strany na druhou a nemají vlastní auto. U Uber jsou ceny mnohem levnější než tradiční doprava, takže je to skvělá alternativa pro ty, kteří hodně cestují.

Nemohu stáhnout Uber do telefonu

Ale stejně jako u všech aplikací, musíte používat několik požadavků. Existuje mnoho zařízení, která Uber nemohou používat Mezi jinými aplikacemi, protože jsou často docela staré a mají starší verze systému Android, které již ani nedostávají speciální aktualizace.

Abyste mohli Uber používat, musí mít vaše zařízení Android 4.1 nebo vyšší. Pokud máte nižší verzi, není možné používat Uber na vašem mobilním zařízení.

Proč nemohu nainstalovat Uber na Android

Tak, Pokud aplikaci nemůžete nainstalovat na své mobilní zařízení. Důvodem je, že není kompatibilní s vaším mobilním telefonem. První věcí, kterou byste měli udělat, je zkontrolovat, zda je zařízení kompatibilní s aplikací a splňuje požadavky, které požaduje.

V případě, že máte verzi nižší než Android 4.1. Můžete se pokusit aktualizovat zařízení. Ve většině případů, pokud se nepodíváme na možnosti systému Android, zařízení se neaktualizuje, pokud jsou k dispozici aktualizace. Pokud máte čekající aktualizaci, nerozmýšlejte a udělejte to.

Všimněte si, že pokud se chystáte aktualizovat svůj mobilní telefon, musíte to udělat pomocí Wifi a měl by mít alespoň 80% baterii, aby se předešlo problémům.

Uber nefunguje na mém telefonu

Další docela běžný problém, ověření účtu. Při vytváření účtu je důležité vyplnit všechna povinná pole ve formuláři. Abychom se vyhnuli chybám, je třeba mimo jiné mít správné telefonní číslo.

Pokud svůj účet Uber neověříte, nebudete také moci aplikaci používat. Proto je velmi důležité správně vyplnit všechna pole. Je lepší promarnit několik minut a věnovat pozornost tomuto formuláři, aby nedocházelo k problémům.

Další problém, který má mnoho uživatelů a který jsme na blogu několikrát zmínili o kreditní kartě. Chcete-li používat Uber, musíte do účtu přidat jeden, protože pokud to neuděláte, nebudete moci aplikaci používat.

K účtu musíte mít připojenou kreditní kartu, pokud si chcete objednat Uber za peníze.. To neznamená, že je musíte použít, ale je zásadní, abyste si jeden z bezpečnostních důvodů přidali.