Proč nemohu používat Spotify na Smart TV

Když přemýšlíme o poslechu kvalitní hudby, první věc, která nás napadne, je Spotify. Platforma číslo jedna pro poslech hudby té nejlepší kvality. Tato aplikace má na rozdíl od YouTube mnoho výhod, zejména pro ty, kteří ji používají v mobilních zařízeních.

Existuje však mnoho lidí, kteří rádi používají Spotify a chtějí to dělat z jakéhokoli zařízení. Dokonce i inteligentní televize. Mohou mít jeden nebo jiný problém, a proto se diví Proč nemohu používat Spotify na své Smart TV. Uvidíme, jak to napravit níže.

Spotify na Smart TV nefunguje

Smart TV jsou chytré televize s mnoha aplikacemi, které na nich můžeme použít. Od YouTube po Netflix a další. Pokud máme tento obchod, můžeme si stáhnout hry z obchodu Play a užívat si je v televizi.

-li Spotify se na vaší Smart TV nezobrazuje, protože aplikace není nainstalována. Televizory přicházejí s několika předinstalovanými aplikacemi a Spotify mezi ně nepatří, takže si je budete muset stáhnout.

Je zřejmé, že abyste mohli používat Spotify, musíte být připojeni k internetu. Proto nebudete muset aplikaci stahovat pouze z vašeho televizního obchodu. Abyste však mohli tuto aplikaci používat, musíte mít vždy internet.

Nemohu otevřít svůj účet Spotify na Smart TV

V případě, že Spotify po instalaci aplikace stále nefunguje, můžete ověřit zadáním oficiálních webových stránek z prohlížeče a zjistit, zda máte nějaké problémy s připojením. V takovém případě byste již měli zkontrolovat, zda router správně funguje.

Pokud je váš router v blízkosti Smart TV, doporučujeme: připojíte ethernetovým kabelem Takto to jde mnohem rychleji než u Wifi a připojení zůstává stabilní.

Pokud to stále nefunguje, ale fungují pro vás jiné aplikace. Máte dvě možnosti: první Resetujte Smart TV na tovární nastaveníI když budete muset znovu nainstalovat všechny aplikace a nakonfigurovat související účty.

Druhou možností je požádat společnost, která vám poskytuje internetové služby, aby ověřila, že internetová služba není k dispozici. nějaký druh zámku přesně pro tuto aplikaci.

Spotify je jednou z nejpoužívanějších hudebních aplikací na světě. Zejména proto, že si můžete stáhnout všechny skladby pro poslech offline a také proto, že si můžete stáhnout poslouchejte je v HD kvalitě. Zvuk je mnohem kvalitnější než YouTube.

Aby nedošlo k plýtvání mobilními daty, můžete také na mobilních zařízeních vypnout obrazovku svého mobilního telefonu a používat skladby offline, pokud nemáte připojení Wi-Fi.