Proč nový Surface Pro neodpovídá iPadu?

Microsoft Surface Pro

Nedávno jsme měli přístup k informacím o novém Microsoft Surface Pro, tentokrát z Redmondu se rozhodli převzít čísla z názvu nového produktu, jednoduše „iPad“, jak to udělal Apple v sekci iPad. Společnost Microsoft nadále tvrdě pracuje a ve skutečnosti vytváří velmi kvalitní produkty, které z nějakého důvodu nejsou u široké veřejnosti příliš oblíbené. Ale, Microsoft jasně uvedl, že jeho povrch již nebude soupeřit s iPadem.

Společnost Redmond působí již více než rok prodat kolo Povrch je ve skutečnosti a iPad KillerA všechno, co se vzdaluje realitě. Nepopřeme, že tento produkt 2 v 1 je produktem s ověřeným výkonem a kvalitou.Ačkoli společnost Microsoft chtěla sázet na téměř zastaralý USB 3.1, zanechala za sebou malé a univerzální USB-C, které sázely všechny značky, a měla nám co nabídnout.

U základní verze je 128 GB úložiště ukryto uvnitř 4 GB úložiště a procesoru Intel Core M3. Část 799 $, S procesorem Intel i7 a 16 GB RAM můžeme pokračovat v nafukování produktu až na 1 TB úložiště, ale již jsme v prodeji za 2 699 $.

Co tím myslíme? Není pochyb o tom, že Surface Pro je a nebude soupeřem pro iPad, a to ani ve verzi Pro, ani v klasické verzi. Vysvětlení může znít odvážně, ale pokud jste před několika dny poslouchali náš Podcast, všimli byste si, že iPad je tablet představující tablet, nicméně Surface Pro je počítač maskovaný jako tablet, bez ohledu na to, jak dobře nám ho chtějí kluci z Microsoftu prodat.

Proč Surface Pro není tablet a co je iPad?

S Pro verzí iPadu, i když chce společnost Cupertino restartovat stále více opuštěný produkt v čistě profesionálním průmyslu, se nikdy nemůžeme vzdát, aniž bychom zvažovali, že máme co do činění s mobilním operačním systémem, iOS má přesně takové možnosti. Funkce, které Apple poskytuje, protože z hlediska hardwaru je to víc, než se iPad Pro ukázal jako opravdové zvíře. Ale, IPad se nadále odvolává na principy všestrannosti a konzumu, které ho vždy charakterizovaly v jakékoli verzi.Máte pravdu, iPad byl navržen tak, aby nás bavil, doprovázel nás tak, abychom konzumovali obsah, abychom vás nerušili pod paží …

Na druhou stranu máme Microsoft Surface Pro:Tableta»Tablet s operačním systémem pro stolní počítače se zabudovaným ventilátorem téměř ve všech verzích, který pracuje se systémem Windows 10 každý den, včetně„ režimu tabletu “, víme, že to není daleko od dotykového média. Pokračujeme prakticky bezvýznamným „tabletem“ bez jeho hlavního příslušenství, klávesnicí s integrovaným trackpadem, která stojí přibližně 100 eur a úzce souvisí s předchozí poznámkou. Konečně, Jak můžeme říci, že zařízení s USB 3.0 v polovině roku 2017 je tablet?? Toto tvrzení je opravdu těžké.

Nechci znít honosně, Surface Pro je stále vynikající produkt, ale Microsoft neudělal svou kancelářskou práci dobře, protože absolutně každý, kdo má v úmyslu koupit iPad, si Surface Pro nevybere žádným způsobem, jak by ho mohl mít osud. připravené a totéž v jiném smyslu. Surface Pro je „netbook“ nebo „desk ten“, ale je to příliš pro ty, kteří jednoznačně chtějí tablet. Proto Microsoft Surface Pro neodpovídá iPadu a iPad (v žádné z jeho verzí) zjevně nesrovnává Microsoft Surface Pro, takže různé produkty, které nehrají ve stejné lize.