Proč se to zdá "Chat je momentálně nedostupný" Na Facebooku?

Snažíte se použít Facebookový chat, ale nemůžete, protože zpráva „Chat je momentálně nedostupnýVěřte tomu nebo ne, tato chyba je častější, než si myslíte, a zdá se mnoha lidem.

Facebookový chat je velmi snadno použitelný a velmi pohodlný, protože vám umožňuje zahájit chat s kýmkoli, koho si přidáte jako přítele. Tento chat vám brání v otevření jiné karty v prohlížeči. Posel.

A chat na Facebooku, který vidíte v pravém dolním rohu, je ve skutečnosti Facebook MessengerPokud otevřete stejný chat na svém mobilním telefonu nebo v tomto chatu, uvidíte, že odeslané a přijaté zprávy jsou stejné.

Ale, někdy tento chat nemusí fungovat a může se zobrazit zpráva „Chat je momentálně nedostupný“, což má za následek to, že uživatel nebude moci použít k rozhovoru s někým, okamžitě nebo po dlouhou dobu.

Jak opravit „Chat je momentálně nedostupný“

Pokud se pokusíte otevřít Facebook chat na webu a narazíte na tuto informační zprávu, je to obvykle chat je v údržbě a bude brzy k dispozici.

Můžete používat Facebook Messenger bez profilu na Facebooku?

Pokud uvidíte, že jste jej nemohli otevřít hodiny po hodinách Zobrazuje se mi zpráva „Chat je momentálně nedostupný.“Můžete zkusit následující kroky a zjistit, zda jej můžete znovu použít:

  1. Zkontrolujte svůj odkaz: Toto varování se může zobrazit, pokud nemáte připojení k internetu, proto zkontrolujte, zda máte přístup k síti, a zkuste to znovu.
  1. Vymazat soubory cookie prohlížeče: Můžete zkusit vymazat soubory cookie prohlížeče, který právě používáte s chatem na Facebooku, je to velmi jednoduchý proces a bude to trvat jen několik sekund.
  2. Vstup a výstup: Zkuste jednoduché odhlášení a přihlaste se a zjistěte, zda je chat nyní k dispozici.
  3. Zkuste jiný účet: Pokud máte možnost použít jiný účet na Facebooku, člena rodiny nebo někoho jiného, ​​zkontrolujte nebo jej použijte, abyste zjistili, zda chat prozatím stále obsahuje stejnou zprávu.

Obrázek - Proč

  1. Změňte prohlížeč: Odhlaste se ze své aktuální relace na Facebooku a spusťte novou relaci v jiném prohlížeči, abyste zjistili, zda se po otevření stále zobrazuje stejná zpráva „Chat je momentálně nedostupný“.

Stáhněte si Facebook a Messenger pro Windows 10

  1. Otevřete novou kartu nebo okno: Jakkoli to zní divně, zkuste zavřít aktuální kartu, na které používáte Facebook, a provést nové přihlášení na kartě nebo v novém okně v prohlížeči, který právě používáte.
  2. Otevřít Facebook Messenger: Zkuste otevřít novou kartu nebo okno na webu messenger.com. Chat se otevře přímo tam a vy budete moci mluvit, jako byste to dělali ze svého Facebooku.
  1. Vyzkoušejte to na telefonu: Chcete-li používat chat na Facebooku ve svém mobilním telefonu, stačí si stáhnout Facebook Messenger pro Android nebo iPhone, přihlásit se pomocí svého facebookového jména a hesla a počkat několik sekund, než se načte.

Víš, proč vypadáš “Chat je momentálně nedostupný” v Facebooksouvisí s úkoly údržby. Chcete-li jej znovu použít, zkuste provést některou z předchozích akcí, ale kterákoli z posledních dvou vám umožní bezproblémové opětovné použití z webu nebo mobilního telefonu.

Jak udělat konec řádku na Facebooku