Příslušenství

Prodejte svůj starý mobilní telefon Amazonu s Recommerce, stojí to za to?

Možná nevíte, ale Amazonka na webové stránce, koupit staré mobilní telefony. Není to nic nového, protože je to na internetu stovky webových stránek zakoupených starými zařízení za pár eur. To vám pomůže ušetřit o něco více při nákupu nového zařízení. Dnes to stručně analyzujeme služba Amazon zná jen velmi málo lidí. Pokud jste před nějakou dobou měli mobilní telefon a chcete si koupit nový, Amazon vám za něj může nabídnout nějaké peníze.

Amazon Recommerce nestojí za to s žádným zařízením

Trvá 5 minut, než si uvědomíte, že Amazon Recommerce nestojí za to. Provedli jsme různé testy a v žádném případě to není zajímavé Svůj starý mobilní telefon můžete prodat Amazonu. Vyděláte více peněz na jiných platformách nebo prodat zařízení na vlastní pěst. Nebudete mít trochu víc, mnohem víc.

Vědět Kolik vám Amazon zaplatí za váš mobilní telefon U této služby musíte jít na vyhrazený web a postupovat podle pokynů. Za pouhou minutu zjistíte, kolik vám Amazon zaplatil za váš starý mobilní telefon.. Musíte jen vyhledat svůj model, označit situaci 3 nebo 4 otázkami a Amazon vám řekne částku, kterou je připraven zaplatit. Už teď hádáme, že to pro vás bude vypadat naprosto absurdně. Zde vám necháme několik příkladů:

  • OnePlus 5T 128 GB – Perfektní stav – 14 eur
  • Samsung Galaxy S10 128 GB – Perfektní stav – 244 eur
  • iPhone Xr 64 GB – Perfektní stav – 245 eur
  • Xiaomi Mi 9T Pro 64 GB – Perfektní stav – 61 eur

Tohle všechno Ceny Amazonu nabízí je, dokud je zařízení uvnitř perfektní podmínkyněco, co je často komplikované, když je terminál starý jeden nebo dva roky. Pokud uvedete, že terminál je v dokonalém stavu a nakonec ne, ocení Amazon zařízení ve svých prostorách a nabídne vám novou cenu.

Test jsme neprovedli, ale vše se ukazuje Cena, kterou vám Amazon sdělí po obdržení terminálu, je nižší, než je uvedena na webu. Stav zařízení za účelem získání nejlepší ceny je ten, který nemá žádný mobilní telefon v průběhu času.

4 mobilní telefony, které jsme testovali, mají mnohem vyšší hodnotu na trhu z druhé ruky. S jednoduchým vyhledáváním na Wallapop vidíme: OnePlus 5T ve vynikajícím stavu dosáhl 150 nebo 200 eur. Ve všech ostatních případech se to děje úplně stejně.

Neprodávejte své staré telefony na Amazon Recommerce

V žádném případě. Nemá smysl prodávat staré telefony na Amazonu. Cena nabízená platformou směšné hranice Použité terminály se snadno prodávají za dvojnásobnou nebo trojnásobnou hodnotu nabízenou platformou. Více, Existují zařízení střední třídy, která si nevážíte.

Pravda je téměř žádná sbírání a prodej smartphonů stojí za toprotože ceny, které nabízejí, jsou velmi nízké. Vždy je lepší zvážit možnost prodeje mobilního telefonu známému nebo Udělejte to prostřednictvím platforem, jako je Wallapop.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK