Hra

Proměňte náš starý iPhone na nový

Výstup operačního systému Apple iOS 7 překvapuje mnohé svou schopností přizpůsobit se a instalovat na modely předchozí generace, mluvíme o iPhone 4 a iPad 2. Myšlenka se zdá být od společnosti nesmírně velkorysá, ale mějte na paměti, že v Cupertinu nadále prodáváme iPad 2 v oboru, takže opatření považujeme za „praktičtější“ než cokoli jiného.

Nový iOS 7 od společnosti Apple.Nový iOS 7 od společnosti Apple.

Stále existuje mnoho starých zařízení Apple, která se prodávají jako nová v různých obchodech, a bylo by plýtváním, kdyby nemohli provozovat nejnovější operační systém, který společnost vydala – alespoň komerčně. Když byl systém iOS aktualizován, společnost Apple vždy zvykla uživatele upgradovat na nejmodernější modely, aby podpořila nákup verzí nové generace. Realisticky můžete stále získat spoustu ze starých iPhonů a iPadů s nejnovějším operačním systémem.

Abychom mohli obnovit naše staré Apple, musíme mít na paměti několik věcí:

Vystřihněte speciální efekty

Apple do nedávného iOS 7 zahrnul některé docela nápadné vizuální efekty, ale na zařízeních se skromnějším hardwarem to nevypadá moc dobře. Pokud se chystáme nainstalovat nejnovější Apple OS na zařízení předchozí generace, musíme vzít v úvahu, že nebude fungovat dobře se všemi implicitně aplikovanými efekty, takže některé z nich deaktivujeme.

Nebudeme mít problémy s iPhone 4S nebo s modernějším modelem, ale můžeme je deaktivovat, abychom prodloužili životnost baterie a optimalizovali celkový provoz zařízení. K tomu musíme jít na:

  • Nastavení aplikace
  • Všeobecné
  • Přístupnost

Když přijdeme k posledním nabídkám, aktivujeme možnost, která zvyšuje kontrast a vylučuje s ním efekt rozostření. Pod touto možností najdeme další možnost, kde musíme povolit „Reduce Motion“. Tím se zastaví efekt kopírování, který se objeví na domovské obrazovce v systému iOS 7.0.3, a také nahradí efekt přiblížení při spuštění aplikací.

Zkontrolujte jas zařízení Apple

Věřte tomu nebo ne, úroveň jasu je jednou z věcí, která zkracuje životnost baterie. Používání našeho zařízení s relativně nízkým jasem poskytuje delší dobu provozu zařízení, ale nejlepší možností by bylo povolit automatické ovládání v části „Nastavení aplikace“ a poté „Jas“.

V kontrastním centru můžeme rychle upravit úroveň jasu a zvýšit ji v situacích, kdy ji opravdu potřebujeme. V obecných možnostech najdeme také čas automatického blokování, je lepší ho udržovat na 1 minutě, protože po této době pošleme zařízení do režimu spánku a šetříme baterii.

Snad největším problémem, který máme, je hardware, který nesplňuje naše potřeby tak, jak by to udělal nový počítač, ale je dobré vědět, že Apple nám stále umožňuje používat nejnovější operační systémy. mobilní telefon nové generace.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK