Telefon

Proměňte svůj starý iPhone v bezplatný bezpečnostní systém

Možná máte starý iPhone, který již nepoužíváte, a v některých případech vás zajímá, jak používat starý smartphone. Uživatelé iPhone mají tendenci aktualizovat své telefony častěji než ostatní uživatelé chytrých telefonů. mnoho telefonů iPhone nemusí být použito a může se v nich hromadit prach nebo totéž se děje s jinými zařízeními.

Aplikace Manything pro iPhone je docela užitečná a existuje také možnost, která je zdarma, což byste možná nezohlednili.

Co je Manything?

Držte se termínu „Inteligentní dům“ Protože v nadcházejících letech to uvidíte častěji, až budou zařízení pro domácí automatizaci připojená k internetu mnohem dostupnější. Proměna vašeho domova v inteligentní dům dnes není na dosah všech kapesale v „ne příliš vzdálené budoucnosti“ budou Smart Homes otevřeny všem.

převést starý bezpečnostní systém iphone zdarma 3

Pokud se chcete posunout vpřed a hledáte způsob instalace bezpečnostního systému ve vaší domácnostiale nechcete za to utrácet spoustu peněz váš starý iPhone, který již nepoužíváte, a bezplatnou aplikaci Manything, kterou můžete mít. S aplikací Manything můžete libovolný starý iPhone, iPad nebo iPod Touch přeměnit na bezpečnostní kameru se snímačem pohybu, a to bez jakýchkoli nákladů.

Aplikace je nainstalována na zařízení, které chcete přeměnit na bezpečnostní kameru, a to bude streamovat video do jiného zařízení. Rovněž začne nahrávat, kdykoli detekuje pohyb před kamerou, a dokonce pošle upozornění na váš telefon, když k němu dojde. Být tak užitečný, když nejsme doma nebo jdeme na dovolenou.

old-iphone-security-system-free-2

Ale to není vše, protože můžete také vybrat oblast obrazu, kterou fotoaparát pořizuje, aby detekoval pohyb v určitém bodě. Například můžete zaměřit kameru zařízení na dveře domu a zjistit, kdy se otevírá a zavírá pouhým výběrem dveří v aplikaci. Tuto funkci můžeme vymyslet mnoha způsoby.

old-iphone-security-system-free-4

Není nic lepšího než video pro lepší kontrolu nad tím, jak aplikace Manything funguje. Můžete si podrobně prohlédnout fungování některých jejích nejlepších funkcí, abyste získali představu o potenciálu, který tato aplikace má.

Stáhněte si mnoho pro iPhone, iPad a iPod Touch

Pokud si chcete aplikaci stáhnout z App Store, můžete to provést pomocí níže uvedeného tlačítka, je bezplatná a kompatibilní s iPhone, iPad a iPod Touch. Aplikace je aktuálně exkluzivní pro iOS.

Nyní musíte svůj iPhone, iPad nebo iPod Touch nastavit kdekoli v domácnosti se stativem nebo jiným typem podpory, připojit jej k síti, aby se nevybila baterie, a pomoci uloženému starému zařízení. . IPhone 6 a 6 Plus mohou nahrávat videa v rozlišení 4k, ale nebudou muset mít tak vysokou kvalitu, aby mohli používat Manything.

Neexistuje lepší a levnější způsob instalace bezpečnostního kamerového systému doma nebo kdekoli chcete. Streamování videa, detekce pohybu, odesílání upozornění na mobilní telefon, Mnoho má vše a je zdarma. Díky BGR jsme se tuto aplikaci naučili.

convert-old-iphone-security-system-free-5

Co si myslíte o Manything? Už jste někdy aplikaci použili? Pokud si myslíte, že nastavení bezpečnostního systému je užitečná metoda, dejte nám vědět.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK