Proměňte svůj starý iPhone v bezplatný bezpečnostní systém

Možná máte starý iPhone, který již nepoužíváte, a v některých případech vás zajímá, jak používat starý smartphone. Uživatelé iPhone mají tendenci aktualizovat své telefony častěji než ostatní uživatelé chytrých telefonů. mnoho telefonů iPhone nemusí být použito a může se v nich hromadit prach nebo totéž se děje s jinými zařízeními.

Aplikace Manything pro iPhone je docela užitečná a existuje také možnost, která je zdarma, což byste možná nezohlednili.

Co je Manything?

Držte se termínu „Inteligentní dům“ Protože v nadcházejících letech to uvidíte častěji, až budou zařízení pro domácí automatizaci připojená k internetu mnohem dostupnější. Proměna vašeho domova v inteligentní dům dnes není na dosah všech kapesale v „ne příliš vzdálené budoucnosti“ budou Smart Homes otevřeny všem.

převést starý bezpečnostní systém iphone zdarma 3

Pokud se chcete posunout vpřed a hledáte způsob instalace bezpečnostního systému ve vaší domácnostiale nechcete za to utrácet spoustu peněz váš starý iPhone, který již nepoužíváte, a bezplatnou aplikaci Manything, kterou můžete mít. S aplikací Manything můžete libovolný starý iPhone, iPad nebo iPod Touch přeměnit na bezpečnostní kameru se snímačem pohybu, a to bez jakýchkoli nákladů.

Aplikace je nainstalována na zařízení, které chcete přeměnit na bezpečnostní kameru, a to bude streamovat video do jiného zařízení. Rovněž začne nahrávat, kdykoli detekuje pohyb před kamerou, a dokonce pošle upozornění na váš telefon, když k němu dojde. Být tak užitečný, když nejsme doma nebo jdeme na dovolenou.

old-iphone-security-system-free-2

Ale to není vše, protože můžete také vybrat oblast obrazu, kterou fotoaparát pořizuje, aby detekoval pohyb v určitém bodě. Například můžete zaměřit kameru zařízení na dveře domu a zjistit, kdy se otevírá a zavírá pouhým výběrem dveří v aplikaci. Tuto funkci můžeme vymyslet mnoha způsoby.

old-iphone-security-system-free-4

Není nic lepšího než video pro lepší kontrolu nad tím, jak aplikace Manything funguje. Můžete si podrobně prohlédnout fungování některých jejích nejlepších funkcí, abyste získali představu o potenciálu, který tato aplikace má.

Stáhněte si mnoho pro iPhone, iPad a iPod Touch

Pokud si chcete aplikaci stáhnout z App Store, můžete to provést pomocí níže uvedeného tlačítka, je bezplatná a kompatibilní s iPhone, iPad a iPod Touch. Aplikace je aktuálně exkluzivní pro iOS.

Nyní musíte svůj iPhone, iPad nebo iPod Touch nastavit kdekoli v domácnosti se stativem nebo jiným typem podpory, připojit jej k síti, aby se nevybila baterie, a pomoci uloženému starému zařízení. . IPhone 6 a 6 Plus mohou nahrávat videa v rozlišení 4k, ale nebudou muset mít tak vysokou kvalitu, aby mohli používat Manything.

Neexistuje lepší a levnější způsob instalace bezpečnostního kamerového systému doma nebo kdekoli chcete. Streamování videa, detekce pohybu, odesílání upozornění na mobilní telefon, Mnoho má vše a je zdarma. Díky BGR jsme se tuto aplikaci naučili.

convert-old-iphone-security-system-free-5

Co si myslíte o Manything? Už jste někdy aplikaci použili? Pokud si myslíte, že nastavení bezpečnostního systému je užitečná metoda, dejte nám vědět.