protože spinnerové aplikace byly jen začátek

protože spinnerové aplikace byly jen začátek

Žijeme ve společnosti ovládané trendy. Když nám něco dává, vše se točí kolem toho. I když jsou to stále žhavé uhlíky všudypřítomné rotace a série vidění jejich aplikací na Google Play, přišel další trend a to je „Pozemní láva“. Než vysvětlíme tento trend, měli bychom říci, že proto máme nekonečné aplikace, které reprodukují stejnou situaci na Google Play.


Google Chrome pro Android již má plovoucí okno


Tento trend se zrodil kvůli hře ze skutečného života, pokud vždy říkáte „The Floor is Lava“ Musí někam jít, aby se nedotkli země. Takže poté, co jsme utrpěli brutální invazi spinningových praktik, dnes vám přinášíme praxi „The Floor is Lava“.

Pozemní láva: skočte a jděte co nejdále

Ačkoli se tato aplikace narodila kvůli trendu, je velmi vydařená hra. Také design hry nebyl špatný, s perfektní definicí a velmi dobrými barevnými možnostmi.

Tímto způsobem je hra jen o neustálém přeskakování domácího vybavení a když hra říká, že podlaha je láva, naplní všechno lávou a my Skákejte z nábytku na nábytek, abyste se vyhnuli šlapání na lávu. Stručně řečeno, a Hra v nejčistším stylu Temple Runale z jiné perspektivy a nebyli jsme schopni se otočit – alespoň pokud jsme přišli.

Pokud jde o hraní, neočekávali jsme, že hra bude tak plynulá. Podobně během našeho závodu skákejte přes překážky Ať jsou duše, balóny a rakety, které nám pomohou jít dále.

Pozemní láva Pozemní láva

Ground Lava a lo Doodle Jump

hrát podlahovou lávu

Jak se dalo očekávat, neměli bychom jen jednu aplikaci. Toto je druhá aplikace, která se nám na tomto trendu líbí nejvíce. The Floor is Lava nám přináší aplikaci, tentokrát ve stylu Doodle Jump, skok, vyhnout se pádu do lávy.

I když se jedná o dobře sestavenou aplikaci, první aplikace se nám líbila více. hra byla trochu plynulejší. Jde o to vidět, co mohou nové trendy na Google Play dělat.

Pozemní láva Pozemní láva


Mít dva účty Clash Royale v mobilu