Prozkoumejte 3 nadcházející herní streamy v App Storu

Každý týden přichází do App Store mnoho her, ale některé vynikají nádherně a nápadněProto jsme to chtěli představit na iPadizate 3 budoucí vydání To způsobí revoluci v Apple App Store.

Kromě nové epizody úspěšné a uznávané ságy Dungeon Hunter od Gameloftu, o které si dnes večer povíme v našem dalším článku, Brzy tu budou švestky, dobře? a Skatelander3 zábavné hry, které si určitě zamilujete.

spouštění her-ipad (2)

Doporučujeme navštívit: Spuštění aplikace a hry z roku 2015.

Nadcházející vydání her pro iPad

Sušená švestka

Jeden prořezejte Nezávislá logická hra s velmi minimálním stylem. Téma hry je poměrně jednoduché, ale díky své grafice a vizuálním efektům je jednou z nejočekávanějších her v dnešním App Store.

Jak uvidíte ve videu níže, naším cílem je klepnout na obrazovku v jednom či druhém směru. aby stromy rostly s různými překážkami.

Jeho spuštění v App Store přijde na jaře.

OK?

A i když se téma mírně liší, pokračujeme ve spouštění hry, která je si velmi podobná z hlediska estetiky i herní mechaniky. O Dobře? Další minimalistická indie hra Budeme muset odrazit malý bod od různých překážek a kousků.

OK fyzika? jsou naprosto nádherné a Netypické „neznámé“ úrovně s obtížností postupu. Jak můžete vidět ve videu, které jsme přidali, díky maximální složitosti a minimalismu této hry je tato hra jednou z nejstylovějších her.

Jeho spuštění je připraveno na další 23. února.

Opravdu zábavná a návyková hra!

SkateLander

To poslední jsme si nechali, SkateLandere, Kombinuje téma Epic Skater s motivem Crossy Road. Ano, kluci, jak si už dokážete představit, SkateLander je nekonečný arkádový a retro styl.

Ve SkateLander budeme ovládat bruslaře v pixelovaném světě se všemi druhy překážek: rampy, stromy, odpadkové koše, kužely, autobusy, ploty… Naším cílem bude získat co nejvyšší možné skórestejně jako v návykové hře Crossy Road.

spustit hry ipad (1)

Nejzajímavější věcí na SkateLanderu je, Nabízí velké množství znaků, které můžeme odemknout díky lístkům, které sbíráme během hry.

Znáte ještě nějakou zajímavou hru? Čekáte na spuštění aplikace pro iPad v App Store? Co si myslíte o těchto titulech? Na kterou se nejvíc těšíte? Odpovězte na tyto otázky a v sekci komentáře vyjádřete svůj osobní názor. Děkujeme za účast!