Prozkoumejte Go Fighting League, Pokémonův PvP režim …

Přejít na Fight League

Pokémon Go od svého příchodu přinesl revoluci v žánru her s rozšířenou realitou. Stala se jednou z nejúspěšnějších mobilních videoher v historii se vším, co vyrábí mezi svými fanoušky.

Jeho vývojáři chtějí i nadále nabízet to nejlepší, a tak příští rok Nový režim PvP známý jako Go Fighting League. Nenechte si ujít tento článek a zjistěte, o co jde.

Go Fighting League přichází v roce 2020

Pokemon Go nový pátý

Niantic už nějakou dobu plánuje implementovat systém PvP v Pokemon GO. Niantic to potvrdil, protože nové herní mechaniky ještě nejsou připraveny. online bitvy hráčů přicházejí v roce 2020. A zatím mohou hráči Pokémon GO bojovat pouze proti místním trenérům. Od příštího roku však bude přidán online PvP mechanik, který proti nim postaví hráče bez ohledu na jejich pozici.

Nový systém PvP se bude jmenovat League of Fighting Go a bude debutovat začátkem příštího roku. Stejně jako mnoho dalších funkcí této hry i The Fighting League povzbudí hráče, aby s Pokémonem prozkoumali svět. Hráči budou muset vstoupit do ligy pěšky, poté se budou moci setkat s dalšími hráči z celého světa prostřednictvím online systému dohazování.

Co dalšího víme o Go Fighting League?

Stejně jako většina věcí v Pokémon Go mohou mít hráči možnost urychlit proces. Ale až dosud žádné další podrobnosti nebyly zveřejněny Proto také není jasné, jaké odměny vítězové získají, a zda lezení po žebříčku ligy získá nějaké ceny.

Niantic uvedl, že další informace o Go Fighting League se objeví s blížícím se spuštěním. Právě teď tedy můžeme být jen trpěliví a čekat na jejich příjezd.

Zdroj | Pokémon Go Live