Prozkoumejte svůj kruh interakce na Twitteru pomocí diagramů Chirpty

Někteří uživatelé mají Obrázek vašeho kruhu interakce na Twitteru, s fotkami profilů, se kterými se nejvíce vztahují kolem sebe, a nyní se naučíme tyto diagramy vytvářet.

Svým způsobem ukazuje naše „nejlepší přátele“ na Twitteru na základě vizuálních lajků, retweetů a konverzací s jinými profily. Samozřejmě, pokud používáme sociální síť velmi náročnou, můžeme získat méně příjemné lidi, se kterými hodně spolupracujeme.

Tento systém funguje pouze s veřejnými profily na TwitteruPokud jste soukromí, nemáte přístup k datům interakce. Nikdy od nás nepožadují heslo k našemu účtu, obraz kruhu se vytváří pouze z veřejných dat.

I když novinky jako hlasové poznámky na Twitteru nerostou, tato myšlenka nalezená na webu Chirpty se rozšířila velmi rychle. Podívejme se, jak vytvořit obrázek:

  1. Půjdeme na webovou stránku, která nám umožní vytvořit obrázek:

Web: Chirpty

  1. Představujeme Uživatelské jméno na Twitterubez vložení znaku “@”, který je dodáván ve výchozím nastavení a “Vytvořit”:

Vizuální - Jak můžete vytvořit svůj kruh zapojení na Twitteru?

  1. Někdy služba může být nasycenatakže to budeme muset zkusit později. Stále existují místa každých 15 minut, ale pro kontrolu musíte stránku znovu načíst, nemůže nám přiřadit pozici:
  1. Alternativou je zaplatit 0,99 $, aby se zabránilo čekání, ale číslo jedna znovu vstoupit v ostrou hodinu když vyjdou nové směny. Například 12:00 je čas, kdy se čtverce resetují během kruhových časů, jako je 12:15, 12:30 nebo 12:45.
  2. Po vytvoření kruhu změňte barvu pozadí. “Barva pozadí” a až budete připraveni, stáhněte si “Uložit obrázek”:
  1. Pod obrázkem je a seznam členů každého kruhu, s přístupem k vašemu profilu, ale nedovolíte nám upravovat komponenty obrázku.

Myšlenka je podobná kolážím vytvořeným na Instagramu, ale mají tendenci se soustředit na nejoblíbenější příspěvky na fotografické sociální síti. Naštěstí Twitter poskytuje data pro vytváření jasnějších a komplexnějších statistik.

Myšlenka vytvoření Obrázek s kruhem interakce na Twitteru To je zajímavé a možná bychom byli trochu překvapeni, protože lidé, o kterých si myslíme, že jsou nám nejblíže, se ne vždy objevují a existují také účty, o kterých si nejsme vědomi, že jsme se s nimi tolik zabývali.

Jak naplánovat tweety na oficiálním Twitteru