Průvodce Hearthstone pro iPad: 10 tipů a triků

Průvodce Hearthstone pro iPad: 10 tipů a triků

Hrajte pomalu Krbový kámen Blizzard pro iPad Stoupá v horní části stahování a získává jedno z prvních míst. Tento free-to-play titul kombinuje vše o nejlepších kartových válečných hrách se skutečně návykovou hratelností.

Stejně jako mnoho jiných her Blizzard budeme potřebovat dobrou strategii, abychom byli úspěšní v Hearthstone. Tady to je průvodce s tipy a triky Pro tento vzrušující titul hrdinů Warcraft.

10 tipů a triků Hearthstone pro iPad

Věř kouzlu

Průvodce je výchozí třída, když začnete s výukovým programem Hearthstone, a to z jednoho jednoduchého důvodu: Karty jsou velmi rozmanité a strategická mechanika se snadno ovládá. Pokud jste hru Hearthstone příliš nehráli, doporučujeme použít tento návod.

Tipy pro Hearthstone-Cheaty (6)

Stanovte si cíl

Po chvíli použití průvodce a odemčení zbývajících tříd je čas zvolit strategii. Hearthstone vám umožní hrát více hrdinů a balíčky karet, ale to bude stát hodně zlata (nebo skutečných peněz).

Stanovte si cíl a pokuste se najít dobrý balíček na střední úrovni s různými kartami, které jsou ve většině tříd účinné, pokud jde o čelení vašim nepřátelům.

Tipy pro Hearthstone-Cheaty (5)

Nákup věcí vám pomůže

Normálně nejsem pro nákupy v aplikacích, ale pokud hrajete Hearthstone delší dobu a nechcete utrácet peníze za videohry za 50 €, můžete si koupit karty, abyste se snáze zbavili svých protivníků.

Tipy pro Hearthstone-Cheaty (9)

Vytvořte a dokončete svou sbírku

Nemůžete najít takový druh dopisu, který tolik potřebujete? Použijte režim řemesla Hearthstone na iPadu k vytvoření vlastní karty a zbavte se všeho, co ve svém týmu nechcete používat nebo ponechat.

Tipy pro Hearthstone-Cheaty (1)

Učte se od nejlepších

Někteří to mohou považovat za šokující, ale Blizzard často pořádá akce Hearthstone, kde se turnaje účastní nejprofesionálnější hráči, a ty se pravidelně nahrávají na YouTube a zveřejňují na Twitchi. Doporučujeme je prohlédnout, abyste vylepšili svou strategii.

Dokončete mise

Pokud vám zlato, které vyděláte v aréně, nestačí, ničte miniony, poškodíte nepřítele atd. Další můžete ušetřit plněním každodenních úkolů nebo úkolů.

Tipy pro Hearthstone-Cheaty (4)

Budujte vyvážený tým

Je důležité, aby vaše kolekce karet měla širokou škálu útoků a tahů a měla dobrou manu a schopnosti.

Tipy pro Hearthstone-Cheaty (8)

Vyjměte svá stvoření

Pokud váš balíček může soupeře předem poškodit, můžete v průběhu hry zůstat vítězný. Chcete-li to zefektivnit, budete chtít přivést všechny své tvory do arény, aby přispívali co nejvíce.

Tipy pro Hearthstone-Cheaty (3)

Neukončujte svůj tah, dokud efekty nezmizí

Hearthstone má velké množství karet s efekty, které vám umožní dobrat nebo zahrát další karty, takže neukončujte svůj tah omylem, než se ujistíte, že už nemůžete dělat nic jiného.

Tipy pro Hearthstone-Cheaty (7)

Podívejte se na Reddit

Jak nám oznámili naši přátelé z iMore, Hearthstone on Reddit má speciální kategorii, která vám pomůže sestavit spoustu triků, tipů, rad a řešení, abyste si vytvořili balíček karet a neztratili ani jednu hru.

Tipy pro Hearthstone-Cheaty (2)

Stáhněte si Hearthstone

Získejte hru zdarma zde:

Co si myslíte o našem průvodci triky a tipy? Hrajete obvykle hodně Krbový kámen ty taky iPad? Můžete do seznamu přidat nějaké tipy?