Průvodce rytířů, který způsobil nejvyšší útok a poškození Azizovi …

Jev Saint Seiya: Awakening – Knights of the Zodiac Pokračuje ve svém kurzu a je na cestě zařadit se mezi nejlepší RPG pro Android s bláznivými bitvami, skvělou grafikou a nejlepšími z nejlepších. jedinečný systém vyvolání znaků v jeho stylu.

Ale Saint Seiya: Probuzení není jen to, ale také je Více než 70 rytířů z čeho vybírata každý má jedinečné schopnosti a vlastnosti. Náš mobilní telefon Android má také různé herní režimy, které poskytují hodiny a hodiny pomoci.

Stejně jako téměř všechny videohry s velkým počtem postav, Svatí jsou navzájem v nerovnovázedělá některé lepší než jiné. Takže máte Průvodce poznáváním nejlepších rytířů sv. Seiyi: Probuzenía ovládnout válku od začátku do konce, můžeš jít s námi

Postavy ze Saint Seiya: Probuzení s nejvyšším útokem a poškozením

Jedná se o nejtvrdší rytíře v celé hře při střelbě úderů. Než vám zničí večírek, pokuste se jim usnadnit porážku šéfů a nepřátel.

Sagittarius Aiolos (úroveň S)

Pro fanoušky Zodiac Knights by to nemělo být překvapením. Bow Knight je hrdina, který zachránil Athenu z dětství a majitel jedné z nejsilnějších zbrojí. Pokud by Aiolos byla zbraň, byla by to odstřelovací puškar.

Proč to říkáme? Protože jeho schopnost zlaté šípy vám umožní způsobit značné kritické poškození nepřítel, tento útok je „Jeden výstřel, jedna smrt“ Může být použit k snadné porážce silných protivníků.

S tím není spokojen, Aiolos má talent Šípky spravedlnosti umožňující provést druhý útok ve stejném pořadíDokud zlaté šípy eliminují protivníka jednou ranou. Ale je toho víc, Střelci má schopnost absorbovat poškození tří přátela něco z toho nasměrujte na soupeře silným reflexním úderem.

S těmito třemi dovednostmi Aiolos může eliminovat více nepřátel v jednom kole, aniž by je nechal hýbat. Nevýhoda? Tyto dovednosti proto spotřebovávají hodně energie vyžaduje dobrého partnera podpory.

Libra Dohko (úroveň S)

svatý seiya probuzení dohko váhy

V původním příběhu Svatý Váh je jedním z nejmocnějších Objekty mezi 12 zlatými rytíři, jejichž úkolem je sledovat 12 zbraní zvěrokruhu, což může výrazně zvýšit sílu každého, kdo je použije. Kromě zkušeností s účastí ve dvou svatých válkách.

Být někdo nejtěžší přivolat postavyje překvapivě vzácný, s úspěšností pouze 0,32%. Starý pán může velké poškození jeho útokem Face New Dragonzvláště pokud se mu během války podařilo dosáhnout čtyř tygřích duší, protože způsobí dvojnásobné poškození s každým provedeným útokem.

Ale je toho víc, Dohko má dvě schopnosti spojené se zbraněmi zvěrokruhu. Za prvé, piercing vám umožňuje zaútočit na spojence s velmi silným základním úderem a dodá naší postavě extra tygřího ducha. Později Technika blokování zbraní, která snižuje způsobené poškozenízískává také extra tygřího ducha.

Scorpion Milo (úroveň S)

V manze způsobil mocný Milo Bronzovým rytířům řadu problémů. Totéž se děje s každým nepřítelem, který se odváží čelit mu. Saint Seiya: Awakening.

Důvod, proč je tento Zlatý rytíř na seznamu nejlepších prodejců poškození, je jednoduchý, speciální schopnosti nestojí energiije ideální pro spolupráci s vysokými uživatelskými postavami. Dále, útoky jednoho cíle způsobí obrovské poškození.

Schopnost zdrženlivost snižuje fyzickou obranu tvůj nepřítel. Milovo nebezpečí se však odhalí, když nastartují jeho další schopnosti. Dvojitý zásah červeného hurikánua poskytuje možnost. druhý zásah je znovu vydán, který trojitý útok. Díky tomu je Milo velmi těžký oříšek.

Rybí Afrodita (Úroveň S)

svatý seiya probuzení afrodit ryb

Považován za nejkrásnější z 88 Athena Saints, Aphrodite je také jedním z nejvýkonnějších serverů. Awakening, známý tím, že k útoku na své nepřátele používá jedovaté růže, odemkne další efekty, pokud jeho protivníka zasáhnou dvě nebo více růží.

Bloody rose je útok, který způsobuje velké škodya také krade život jeho oponentovi. Pokud se rybám podaří zasáhnout dvě růže, absorpce bude s každým dalším tahem větší. Dokud obětujeme energetické body, máme také možnost přidat do našeho útoku další růže.

JE válečník krásy to je zajímavá dovednost. Aktivuje se pouze tehdy, když je Afrodita posledním válečníkem, který se pohybuje, což je vzhledem k jeho pomalé rychlosti trochu nepříjemné. Tato dovednost Spojme sílu celého našeho týmu v dešti růží To náhodně způsobí poškození různým nepřátelům.

Scylla’s Io (úroveň A)

svatý seiya probuzení io scylla

V každé hře s postavami dělenými řadami vždy bude někdo s nižší hodností, který bude zcela rozbit. To je případ Io ze Scylly.

Námořní generál, obránce jihoatlantické kolony, nemusí být tak vlivný jako předchozí Svatí, ale určitě díky jeho vyvolání může způsobit velké škodyScylla. Zaměřeno na nízké náklady a útoky na jeden cíl podle S Rank, neuvěřitelně univerzální a může se snadno přizpůsobit jakémukoli zarovnání. Díky tomu je oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají maximální pokrok ve hře.

Tím dnes končíme. Doufáme, že se vám tento skvělý průvodce líbil. Nejlepší postavy svatého Seiyi: Probuzení. Zveme vás, abyste si na další brzy počkali, zatím si můžete hru stáhnout přímo z Obchodu Play.

Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac