Průvodce výběrem nejlepších Apple Watch pro vás

Apple Watch

Po shlédnutí Apple Watch a jeho cen si většina z vás určitě položí otázku: Který model? Sportovní nebo ocelové? Kožený nebo kovový řemínek? 38 nebo 42 mm? Je tma nebo světlo? Ti, kteří si Apple Watch koupí, jsou přesvědčeni, že je dříve nebo později budou mít na zápěstí, jako by si je nekoupili. Ale mezi prvními Jsem si jistý, že máte mnoho pochybností, které se pokusíme objasnit pomocí tohoto malého průvodce. pro lepší výběr nejvhodnějšího modelu pro každého.

Stejné funkce u všech modelů

Je třeba mít na paměti jednu věc: Apple Watch jsou v podstatě přesně stejné jako model, který jsme si vybrali. Mezi 349 a 17 000 USD všechny Apple Watch dělají přesně to samé, mají stejné výhody a konečnou cenu určuje pouze estetika a materiály. Pokud tedy chceme Apple Watch, aniž bychom hledali sílu oceli nebo luxus zlata, měla by naše volba rozhodně směřovat k hliníkovému modelu Sport. Apple měl v tomto smyslu velmi jasnou nabídku: Apple Watch nabízí to samé a kdo ho chce, může si ho užít stejným způsobem, který utratí více než 349 $.

Dvě velikosti: 38 mm nebo 42 mm

Rozměry Apple Watch

Podle mého názoru mylně mluvíme o modelu pro ženy a modelu pro muže, zatímco ve skutečnosti jsou to dvě velikosti, které mají málo společného s pohlavím kupujícího. Zaprvé, tradice žen, které mají menší hodinky, se stále více vytrácí, a zadruhé, protože model 38 není dost malý na to, aby byl považován za ženský model, nebo něco, co se tak tradičně považuje. Nejlepší je vyzkoušet si zápěstí každého ze dvou modelů. Existují dva způsoby, jak dosáhnout něčeho podobného, ​​protože to nebude možné dlouho.

  • V aplikaci Apple Store pro iPhone jsou dva modely v životní velikosti, které vám umožní získat představu o tom, jak to bude vypadat na vašem zápěstí. Chcete-li to provést, musíte otevřít aplikaci, zadat část „Účet“ a v části „Země“ vybrat možnost „Spojené státy“. Pokud nyní přejdete do sekce Apple Watch, klikněte na „Zobrazit ceny“ v pravém horním rohu a poté na „Porovnat velikosti písmen“. Umístěte si iPhone na zápěstí a porovnejte, jak jednotlivé modely vypadají.

Aplikace již není k dispozici v App Store

  • Vstupte na tuto stránku a tiskněte na 100%, stříhejte modely Apple Watch a přiložte si je na zápěstí.

Mezi jednou velikostí a druhou je rozdíl 50 $a na oplátku získáte o něco více baterie ve větším modelu, detail, který je třeba považovat za autonomii Apple Watch, není žádným překvapením.

Materiál

Materiál Apple Watch

Myslím si, že drtivá většina těch, kteří pro nás čtou materiály, je omezena na hliník nebo ocel, protože ti, kteří to chtějí ve zlatě, se nebudou obtěžovat přečíst takového průvodce. Takže se omezíme na tyto „nejdostupnější“ dva materiály.

Nejlevnější model Apple Watch (Sport) Vyrobeno z hliníku se sklem Ion-X To mu dává odolnost proti nárazům a poškrábání. Je ideální pro ty, kteří jej budou používat při sportovních aktivitách lehčí (25gr pro 38mm model, 30gr pro 42mm model). Lze jej zakoupit pouze s fluoroelastomerovými řemínky dostupnými v pěti nápadných barvách a pouzdro je k dispozici ve stříbrné a černé barvě. Tento model Sport je dodáván se dvěma pásky.

Střední model je vyroben z: ocel a safírové sklo. Materiály specifické pro střední a vyšší hodinky, které vynikají v cenovém skoku: 200 $ mezi ocelovým modelem a hliníkovým modelem, což je hodnota, která se může zvýšit v závislosti na zvoleném řemínku a dosáhnout až 1099 $. černý model s ocelovým páskem ve stejné barvě. Upozorňuje na 40 gr a 50 gr v modelech 38 mm a 42 mm. Znamená to rozdíl? Bude to záležet na kupní síle a vkusu každého z nich. Pokud bychom se omezili pouze na funkce hodinek, nechápali bychom, proč hodinky s vynikající cenou (například Seiko) a „stejnými“ stojí dvakrát a třikrát více (jako Tissot) a že to není nutné. jít na vyšší konec.

pás

Problém řemínku u sportovního modelu je omezen barvou, na výběr je pět odrůd, bez jakékoli změny ceny při výběru jedné nebo druhé. Ocelový model je však již vážným problémem, protože Kromě barev existují různé materiály a různé ceny pro výběr. Plast, kůže nebo ocel? Hnědá, růžová, černá nebo bílá? Výběr je obtížný a stejně jako všechno ostatní bude záviset na preferencích každého z nich. Základní model z oceli (549 $ a 599 $) je dodáván s fluoroelastomerovými pásky jako model Sport, ale jsou k dispozici v méně barvách. Pokud chceme kožený řemínek, musíme zaplatit mezi 100 a 200 dolary v závislosti na zvoleném modelu, a pokud chceme kovový řemínek, máme nejdostupnější řemínek z Milána (o 100 dolarů více) nebo velmi drahý (a cenný) ocelový řemínek. Dalších 400 dolarů.

Popruhy lze vždy zakoupit samostatně. Normální věc je, že řemínky běžného modelu lze použít se sportem a naopak, ale cena je vyšší než to, co jsme dostali s hodinkami. Například milánský řemínek stojí 149 $, zatímco pokud si jej koupíme přímo s hodinkami, je o 100 $ dražší než běžný model. Popruhy Gold Edition nelze zakoupit samostatně.