Průvodci Instagramem: objevte tuto novou funkci

Spuštěni průvodci Instagramemje inovace, která má podpořit ty, kteří to potřebují, v každé z potřebných Cílem je poskytovat skutečný, bezpečný, spolehlivý a užitečný obsah.

Žijeme v historickém, bezprecedentním a mimořádném okamžiku, ne kvůli tomu, jak dobrý je, ale kvůli tomu, jak mimořádný je. Ale pravdou je, že pro někoho to může být pozitivní věc, žije v této karanténě, protože šetří spoustu peněz, využívá svou vášeň, tráví čas se svou rodinou, bere lekce, učí se věci atd. Pojďme se zamyslet ne všechny rodiny a osobní situace jsou stejné.

Takže existují lidé, kteří se mají opravdu špatně, protože jejich životy byly již obtížné a nespravedlivé, a nyní se mohou ocitnout zamčené mezi 4 zdmi, jejich svoboda je omezená, aniž by viděli své přátele a rodinu. a podívej co svět padne na ně a oni nevědí, co mají dělat.

Jak nahrávat videa z TikToku na Instagram

Během karantény došlo k mnoha pohybům. psychologicky podporovat ty, kteří to potřebujíExistují však lidé, kteří nevědí, jak vyhledat pomoc ze strachu, z rozpaků nebo z nedostatku zdrojů.

Instagram si tedy vzal problém a spustil průvodce. Nejsou nic jiného užitečný a spolehlivý obsah ve formátu textu / obrázků nebo videa se objeví v profilu určitých konkrétních profilů.

Tito průvodci mohou být sdíleni v našich příbězích, takže snad pomůžeme více lidem. Myšlenkou a účelem této inovace je zajistit blaho uživatelů Instagramu a vytvořit bezpečnou a jednotnou komunitu.

Kde jsou průvodci a jak je mohu konzultovat?

Jak jsme již řekli, průvodci lze vytvořit pouze autorizovanými a renomovanými profily. Dále pojmenujeme některé oficiální účty, které nabízejí průvodce:

  1. @afspnational.
  1. @ velkoobchodba.
  2. @knihkupectví
  3. @vitaalere.
  4. @hlavni_prostory
  5. @Deepika Padukone.
  6. @sudahdong.
  7. @efance.

Pokud zadáme jeden z těchto profilů, a ikona knihy. Toto jsou instagramoví průvodci! Teď, když jsme je našli Navštivte kdykoli a sdílejte v našich příbězích.

Vizuální - průvodce Instagramem: jak fungují

Podle Instagram, tato inovace pomozte potřebným během této karantény I když poskytují kvalitní, spolehlivé, užitečné a inspirativní informace, nemělo by být překvapující, že po chvíli zmizí.

Jak přidávat komentáře na Instagram