První 1 TB paměťová karta microSD na světě je konečně v prodeji

Pokud jen před několika lety znamenalo mít 1 TB v ruce dostat pevný disk, který váží hodně gramů … nyní to můžeme udělat s několika gramy hmotnosti člověka. paměť micro SD. Společnost SanDisk, Paměťová karta microSD 1,1 TB.

Cena této první 1TB microSD paměťové karty nás samozřejmě přiměje vzít si spoustu kapesných, protože požadují přibližně 450 dolarů, což je ekvivalent zhruba 400 eur, méně než eur.

SanDisk Extreme microSD 1 TBSanDisk Extreme microSD 1 TB

Toto je SanDisk Extreme microSD 1TB …

Společnost SanDisk představila koncem února první 1TB paměťovou kartu microSD UHS-I na světě. Uvádí se, že rychlost přenosu dat dosáhla 160 MB / s.

V té době výrobce uvedl, že je k dispozici pouze pro předobjednávku, ale nyní je karta konečně k prodeji. Produkt lze zakoupit v oficiálním online obchodě SanDisk a v různých maloobchodech, takže pokud půjdete do velkého specializovaného obchodu, pravděpodobně ho najdete.

Cena paměťové karty je 450 dolarů, tedy tolik, kolik bylo oznámeno v únoru. Za mnohem levnější cenu si můžete koupit pevný disk SSD, který tuto kapacitu zdvojnásobí nebo ztrojnásobí, ale má mnohem větší velikost.

Každopádně to můžeme říci Společnost SanDisk je šťastná, že je malá… Zřejmě mluvíme o microSD….

Zdroj: SanDisk

Zdravím z hloubky bytů.