První fotografie Xiaomi CC9 je těžké odlišit od Mi 9

První fotografie Xiaomi CC9 je těžké odlišit od Mi 9

Společnost Xiaomi nedávno představila smartphony Xiaomi Mi 9T a Mi 9T Pro a brzy se objeví nové modely Xiaomi CC9 a CC9e.

Informace o novinkách v posledních dnech Xiaomi CC9 a CC9e Jsou poměrně kontinuální, což znamená, že datum vydání Xiaomi CC9 a CC9e se blíží realizaci. Například dnes vám můžeme ukázat první skutečné fotografie CC9. Terminál, který se právě objeví v databázi čínského regulátora TENAA.

Xiaomi CC9Xiaomi CC9

Příslušný certifikát naznačuje, že zařízení lze již v Číně prodávat. Jak jsme se zmínili o jeho uvedení na trh, lze říci, že je na pokraji výroby, ačkoli přesné datum není v tuto chvíli známo.

Prozatím prodej smartphonu Xiaomi CC9 a CC9eNebudeme se omezovat pouze na Čínu, uvidíme, jak se tyto dva terminály dostanou do více zemí.

Pokud jde o design, je docela elegantní a velmi podobný tomu, co lze vidět dříve. Xiaomi Mi 9. Zjevný příklad, pokud něco funguje, vyměníte to. Z přiložených obrázků můžete vidět, že tento telefon má roztrhanou přední kameru a hlavní fotoaparát se skládá ze tří senzorů spolu s příslušnými objektivy.

Na zadním panelu není skener otisků prstů, což znamená, že je integrován pod OLED obrazovkou.

Na webu se zatím objevila pouze jedna fotka modelu CC9 (katalogové číslo modelu Xiaomi M1904F3BC), ale během několika dní budou zveřejněny funkce schválené během certifikačních testů.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.