První Pixel 4 a 4 XL společnosti Google dorazily v krabicích s cereáliemi

Google začal dodávat své nové telefony Pixel 4 Y 4 XL. Obě zařízení byla představena na velké akci Vytvořeno společností Google Je v New Yorku 15. října a předobjednávky začaly ve stejný den.

Dodávky se již dostávají k zákazníkům v zemích, jako je Austrálie, Kanada, Spojené státy a Tchaj-wan. První šťastlivci, kteří získali nový, byli překvapeni, když viděli, jak se to stalo. Pixel 4 Y 4 XL Přišli s velmi originálním balíčkem … dělali to v krabičce s cereáliemi. Součástí balíčku je také taška se skutečnými snídaňovými cereáliemi a „marshmallow“ s logem Google (houba nebo mrak v naší zemi).

Na krabici si můžete přečíst „ZDARMA UVNITŘ“, což naznačuje bezplatné úložiště ve Fotkách Google. Představujeme si, že tato marketingová kampaň si chtěla vzpomenout na malé dárky, které dříve mohly být v krabicích na cereálie.

Jak jsme již uvedli, nebudeme komentovat technické specifikace těchto terminálů. Raději zůstaneme v reklamní kampani, která nás dokáže rozesmát. Bohužel je tento druh „hnutí“ u nás vidět jen zřídka.

Co se týče cen Pixel 4 a 4 XL, jak víte, začínají na 799 USD, což je cena, kterou Pixel 3 uvedl v loňském roce. Maloobchodní prodej začne 24. října. Terminál je k dispozici ve třech barvách: černé, bílé a oranžové za výše uvedené ceny.

Zdroj: GSMArena | GutoA

Zdravím z hloubky bytů.