první podrobnosti hry pro více hráčů ve videu

Svět videoher rychle roste a většinou jde o společnosti, které sázejí v odvětví smartphonů na zařazení prominentních titulů na ostatní herní platformy. Viděli jsme to u Call of Duty, Fortnite, APEX Legends nebo Minecraft, nyní je čas na velkého Maria. Tentokrát mluvíme o Dr. Mario svět Je to jedna z nejočekávanějších her roku a my jsme již potvrdili její oficiální datum spuštění na Google Play.

Vydali nové video z Nintendo Mobile, kde můžete vidět hru, kde můžete vidět první podrobnosti očekávané hry. režim pro více hráčů. Mluvíme o docela úplném přívěsu, kde chceme zdůraznit některé důležité detaily, nenechte si ho ujít!

Dr. První trailer k Mario World

Nintendo se rozhodlo zveřejnit další podrobnosti o svém novém závazku k odvětví smartphonů. Dr. Mario World bude realitou příštích 10. července Chtěli ukázat, jak to bylo od čínské společnosti. režim pro více hráčů. Nejzajímavější částí videohry, která uživatelům umožní vzájemně se postavit v náhodných nebo dohodnutých hrách, je bezpochyby ta část, kde je možné určit, kdo byl prvním uživatelem, který bakterie zabil.

Dr. Mechanici Mario World se zaměřují na shromažďování všech možných kapslí. Vyvarujte se virů. Abychom to mohli udělat, budeme muset vzít tři předměty stejné barvy, vodorovně nebo svisle, abychom hru ukončili v nejlepším možném stavu. Přes to všechno pět výchozích map Bude se rozšiřovat z Nintenda s co nejmenšími stížnostmi od nejrychlejších uživatelů. Co je ale opravdu zábavné, spočívá v režimu pro více hráčů, kde je sledováno stejné téma, ale kde budete čelit dvěma hráčům v různých bitvách. Jak vyhrajete hru, úroveň se bude nadále zvyšovat, aby se odemkly nové prvky hry.

Je třeba poznamenat, že jak režim kampaně, tak režim počítadla budou mít část, kde je vidět veškerý pokrok dosažený uživateli. V současné době není známo nic jiného o hře, která slibuje skutečný úspěch v příštích několika týdnech. Dr. Vlastnit Mario World zbývá méně a těšíme se, až to zkusíme.

Zdroj | Nintendo Mobile