První recenze videa na iPhone 6 a Apple Watch

Jasně propagační videa iPhone 6 a Apple Watch Jsou rádi, že to viděli, ale nakonec se jedná o reklamní kampaň, která se snaží prodat produkt tím, že nám efektně ukáže všechny jeho pozitivní stránky.

Pokud chcete sledovat první video analýza nových produktů Apple, zde je zajímavá kolekce, která vám dá vědět vše o iPhone 6, iPhone 6 Plus a Apple Watch.

iPhone 6 a iPhone 6 Plus:

V těchto videích máte níže, První dojmy z iPhone 6 a iPhone 6 Plus nám nabízí všechny podrobnosti o designu obou terminálů, provozním režimu jednou rukou, ovládání fotoaparátu a mnoha dalších funkcích, které nám zatím mohly uniknout.

Snad nejzajímavější na těchto videích je to srovnání velikosti Co je mezi iPhone 5s, iPhone 6 a iPhone 6 Plus, takže můžete vidět model, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Apple Watch:

Ty mohou být Videa Apple Watch Zajímají vás víc než iPhone 6, koneckonců stejný produkt jako obvykle, ale s větší obrazovkou, ale hodinky jsou zcela novou kategorií a stále můžete pochybovat o jejich použití, možnostech. jak funguje váš systém indukčního nabíjení a některé další podrobnosti.

V každém případě níže uvedená videa jistě rozptýlí vaše pochybnosti: