První skutečná fotografie notebooku RedmiBook

Pro ty, kteří to nevědí, dnes uzavřeme den mnoha prezentacemi. Společnost Xiaomi představí nové smartphony prostřednictvím značky Redmi. Uvidíme však nejen mobilní, ale i přenosné. Mezi novými zařízeními viděnými před dotyčnou prezentací Notebook RedmiBook.

Momentálně o tom nemáme mnoho údajů, ale vzhledem k tomu, že zařízení bude dnes k dispozici, nebudeme muset dlouho čekat, než se dozvíme všechny informace. Funkce RedmiBook.

V současné době začíná v čínském Pekingu tisková konference společnosti Redmi, ačkoli se jedná o ohniskové telefony Redmi K20 Y Redmi K20 Pro. Překvapil nás také nový notebook, který uvidíme.

Na konci představení nových terminálů společnosti se očekává, že se objeví první prohledávaný notebook společnosti. RedmiBook nebo RedmiBook 14vzhledem k úhlopříčce obrazovky.

Fotografie balíčku zařízení se objevila na internetu před hodinou. Nyní vám ale ukážeme první skutečnou fotografii tohoto notebooku RedmiBook.

Na Redmi můžete vidět, že Apple neudělal příliš mnoho v duplikování určitých prvků designu svých notebooků. Pokud jde o jeho vlastnosti, nemůžeme vás dostat příliš daleko. Můžeme říci, že zařízení dostalo klávesnici plné velikosti, velký touchpad a nejméně dva konektory USB plné velikosti umístěné vlevo.

RedmiBookRedmiBook

Čekáme na oficiální oznámení a oznámení funkcí RedmiBook s cenami. Jakmile tyto informace obdržíme, dáme vám vědět.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.