První testy vodotěsnosti Apple Watch

Austrálie byla jednou z prvních zemí, kde si uživatelé mohli kvůli časovému rozdílu koupit Apple Watch dříve než kdokoli jiný. První dojmy ze zařízení a první výsledky testů, které zařízení podrobily, již pocházejí z této země. Jedním z nich je známá vodotěsná funkce Apple Watch. Kluci na FoneFox, První, který otestoval odolnost zařízení proti vodějak ve sprše, tak v bazénu.

Apple Watch mají certifikaci IPX 7, která je odolná proti stříkající vodě a lze je ponořit až do jednoho metru vody po dobu 30 minut, ačkoli společnosti jsou obecně velmi konzervativní. při stanovení mezí odolnosti proti vodě Žádné budoucí problémy z právních důvodů a z důvodu nedorozumění nebo nesprávného výkladu ze strany uživatelů.

Los chios od FoneFox Vezměte si Apple Watch pod plnou sprchou. Jeden člen týmu se osprchoval, včetně mýdla, přístrojem na zápěstí, aby zkontroloval odolnost proti vodě, o čemž Tim Cook skvěle hovořil před několika měsíci. Když jsem vyšel ze sprchy, byl spotřebič zcela suchý bez jakýchkoli stop nebo vad v provozu. První test prošel.

Ve druhém testu Ponořili Apple Watch na pět minut do kbelíku s vodou. Na konci času jsme začali zařízení sušit a zkontrolovat, zda funguje správně nebo ne.

A teď nejtěžší test: Používejte Apple Watch po dobu 15 minut v bazénu. Během této doby dotyková obrazovka nereagovala kvůli použité technologii snímání, ale hladce fungovala koruna pro přiblížení nebo oddálení aplikací. Po vystoupení z bazénu a vysušení zařízení Apple Watch nevykazovaly žádné abnormality ve svém provozu.

Certifikace IPX 7 používaná Apple Watch, nedoporučuje pravidelné používání zařízení v bazénuale je dobré vědět, že pokud z jakéhokoli důvodu zapomeneme, budeme mít pár minut na to, abychom se dostali z bazénu a udrželi ho v bezpečí.