PUBG Mobile byl aktualizován o dva nové režimy předplatného

Pokud jde o popularitu herních žánrů, Battle Royale je nejúspěšnější hrou za více než rok. Ve světě mobilních telefonů PUBG Mobile je bezpochyby nejhranější hrou tohoto žánru A ne méně, protože kromě toho, že je zdarma, nabízí herní zážitek velmi podobný tomu, který jsme si užili se stejnou hrou ve verzi pro PC. Dnes vidíme, jak se náš účet aktualizuje přidáním dvou nových režimů předplatného, ​​díky nimž se bude rychleji rozvíjet.

Už jsme věděli, že PUBG Mobile je hra Free to Play, nebylo nutné utrácet peníze za její vylepšení, protože všechna ta „vylepšení“, která jsme našli pod výplatou jsou jen estetické. Nadále to vidíme se dvěma novými režimy předplatného: Prime a Prime Plus. Jak název napovídá, druhý bude mít větší užitek než první, ale bude dražší.

PUBG Mobile Prime a Prime Plus nejsou pro příležitostné hráče

Pokud jste příležitostným hráčem PUBG Mobile, tyto dva nové režimy předplatného pro vás nejsou vytvořeny a musíte je využít v trezoru. Konkrétně, když je předplatné Prime 0,99 USD (1,09 EUR) za měsíc Prime Plus stojí 9,99 $ (10,99 €) měsíčně (Můžeme si to užít za poloviční cenu prvního měsíce). Jaké jsou výhody těchto dvou předplatných? Pokud očekáváte zlepšení při hraní, není to proto, že jedinou věcí, kterou můžeme udělat, je změnit estetiku naší postavy.

PUBG MOBILE - NOVÁ ÉRA PUBG MOBILE - NOVÁ ÉRA

PUBG Mobile Prime

Pokud vás tento typ předplatného zajímá, má smysl věnovat pozornost tomu nejjednoduššímu, protože je 10krát levnější než Prime Plus. S tímto předplatným budeme mít příležitost nakupovat předměty z obchodu s bitevními body. Získejte 5 CU (výplatní měna hry) dennětakže dosahuje 150 UC měsíčně, což by nás stálo více než 2 eura.

PUBG Mobile Prime Plus

Pokud jste běžným hráčem PUBG Mobile a chcete mít vždy aktuální informace, může vás zajímat platba téměř 11 eur měsíčně za předplatné Prime Plus. Upřímně řečeno upgrady jsou podstatně více než asecas Prime mod A v tomto případě můžeme také koupit předměty za naše bojové body. Kromě toho vyděláme 20 UC za den (600 za měsíc, náklady v obchodě jsou již 11 Euro), kromě výdělku 10 RP bodů denně, získávání exkluzivních obchodů každý den a 50% slevy na první Classic Box Draw. den.