PUBG Mobile sezóna 10 nových map, postav, …

PUBG Mobile se stal jednou z her současnosti. Tento titul přinesl revoluci v žánru Battle Royale a neustále si rozšiřoval své fanoušky po celém světě. A teď nám přináší spoustu překvapení Příchod 10. sezóny. Chcete vědět víc? Pak tento článek nemůžete minout.

To je vše, co PUBG Mobile sezóna 10 přináší

Sezóna 10 PUBG Mobile

PUBG Mobile Season 10 je tady! Máte pravdu, od příštího 9. listopadu, Royale Pass, Fury of the Wasteland je novou sezónou jednoho z nejúspěšnějších Battle Royale současnosti. Zde najdete novou mapu Ruins pro režim Team Deathmatch, kde objevíte tajemné ruiny ukryté v tropickém pralese.

Kromě toho se na mapě Vikendi objeví nové vozidlo Zima, které nahradí UAZ, a nový samopal MP5K. Za zmínku stojí také to, že Mini-Zone bude dočasně odstraněna a Quickplay bude nyní vždy k dispozici. Zdá se tedy, že vše ukazuje, že tato nová sezóna bude mít dostatek prvků, které vás na chvíli zaneprázdní.

PUBG Mobile Season 10 přináší další překvapení

Jednou z nejdůležitějších změn očekávaných pro tuto novou sezónu, Je to příchod nové postavy. Tato Sara je inženýrka vozidel, která vám v průběhu hry určitě velmi pomůže. Bohužel zatím nevíme, kdy přesně bude tato postava k prodeji.

A pokud to nestačí, Royale Pass sezóny 10 bude mít apokalyptické téma a nové odměny přinášejí vylepšené uživatelské rozhraní a možnost darovat nebo požadovat Battle Passy od vašich přátel. Jak vidíte, existuje mnoho důležitých doplňků, které jsme již v této nové aktualizaci PUBG Mobile blázni vyzkoušet.

Nyní můžeme počkat do 9. listopadu, než si začneme užívat všechny tyto změny. Co o tobě, Jste připraveni na vše, co PUBG Mobile Season 10 přináší?