PUBG pro Android aktualizován o arkádový režim a další novinky

PUBG pro Android se v loňském roce stal jedním z nejstahovanějších titulů. A ne méně, protože grafická úroveň hry byla přidána k obrovskému počtu akcí, které v ní můžeme provádět, což z ní dělá jednu z nejlepších her současnosti. Právě dnes byla hra aktualizována na jednu. nová verze nabízející řadu významných vylepšení, například mod Arcadian, nový ctréninkové oblasti a nové zbraně.

Ačkoli aktualizace ještě nebyla vydána v obchodě Play nebo App Store, očekává se, že se postupně dostane do různých zemí světa. na několik příštích hodin Tvůj den.


Pět tipů a triků pro hraní PUBG na Androidu


Rychlé hry, výcvikové tábory a další novinky v nové aktualizaci PUBG pro Android

Nakonec se v této epizodě na chvíli objevily pověsti. PUBG pro Android a další mobilní platformy byly právě aktualizovány a obsahuje řadu nových funkcí, které potěší většinu hráčů.

Tréninkový a arkádový režim

Jedna z hlavních inovací Aktualizace PUBG pro Android Představujeme dva nové herní režimy. Na jedné straně zjistíme Arkádový režimzpůsob, jak nás nechat bojovat 28 hráčů v různých variantách: Všechny zbraně, Item Heaven, Melee Only, Sniper Rifles, Pistols a Shotguns.

pugb pro Android

Příbuzný Tréninkový režima jak název napovídá, jedná se o herní mód, který můžeme udělat. vyzkoušejte náš účel Velmi užitečné, pokud ještě nejsme obeznámeni s hrou, se všemi druhy zbraní a předmětů.

Další inovace

Mezi různými inovacemi nabízenými společností Tencentse můžeme setkat vylepšené animace mířte a střílejte různé režimy vibrací V závislosti na účinku přijatého granátu. Další funkcí, kterou je třeba zvýraznit, je příchod soumrakuJe nová doba, kdy se setmí, což usnadní úkryt před našimi nepřáteli.

ukazující pubg pro Android

Za zmínku stojí také zavedení nových možností pro použití ve vozidle, jako je speciální tlačítko pro provádění kaskadérských kousků metodami. nitro aktivace v kompatibilních vozidlech a motocyklech. Na druhou stranu jsou algoritmy vyvíjeny následovně: určit triky a podvádět hráče. Jak by to mohlo být jinak? více možností přizpůsobení a zbraní přijde v této nové aktualizaci.


Nemáte místo pro PUBG? Vyzkoušejte těchto 11 her do 25 MB