PUBG pro Android byl aktualizován o zombie režim Resident Evil 2

Hrajete PUBG pro Android? Dnes pro vás máme velmi dobrou zprávu. Tato hra oznámila zásadní aktualizaci pro všechny mobilní hráče. Jedná se o spolupráci mezi PUBG a Resident Evil 2jedna z nejnovějších verzí Capcom. Zdá se, že tato hra nebyla přenesena na mobilní telefony, a tak se obě společnosti rozhodly spolupracovat a přinést milovníkům zombie nový herní režim. Aktualizace dorazí zítra, 19. února Po nahrání na Google Play si můžete vychutnat důležité novinky. Samozřejmě, jen nový herní režimale existují i ​​opravy přenesené z nejnovější beta verze.

PUBG Je to jedna z nejpopulárnějších her, jaké dnes můžeme vidět. Jeho nízkorozpočtová mobilní optimalizace umožňuje, aby jej hrály miliony uživatelů po celém světě. Dnes máme pro majitele těchto zařízení dobré zprávy. Po aktualizaci se může výkon na vašich terminálech zlepšit.

Připravte se na zabíjení vln zombie v PUBG pro Android

Zítra bude hra aktualizována a můžete hrát Nový režim v PUBG. Stále nevíme, jak se bude jmenovat, ale víme, že z obrazovky mobilního telefonu můžete zabít stovky zombie. Ty jsou přímo Resident Evil 2jako někteří šéfové ve hře. Ty mohou přijít na konec každé vlny, aby hru ještě více zkomplikovaly. Stále neznáme mnoho podrobností o módu, Ačkoli se zdá být nejlogičtější kulatá hra.

V režimu battle royale je možné, aby bitvy pokračovaly jako dříve, ale zombie jsou otravné. Fortnite pro Android spustil něco podobného před několika měsíci, i když mezi nimi neexistovala žádná spolupráce. Tato aktualizace dorazila na Google Play zítra 19. února a mohou je používat všichni uživatelé z celého světa.

Vylepšení střední třídy, opravy chyb a novinky

V současné době existuje spousta mobilních telefonů střední třídy, které tuto hru zvládnou docela dobře. S aktualizací zítra budou pro uživatele terminálů středního a nízkého dosahu velmi zajímavé novinky.

V nastavení grafiky neutralizuje stíny hry. Tento detail může dále zlepšit herní výkon na středních a nízkých zařízeních. Navíc selhání pevná země na některých nízkorozpočtových mobilních telefonech.

S těmito opravami Režim Resident Evil 2 Řekli jsme vám o nové obrazovce načítání a soundtracku a také.

Zdroj | XDA

Table of Contents