contador de visitas gratis Skip to content

Pudding Panic HD pro iPad, bavte se třepáním jako koláč

Nechybí smysl pro humor a originalita Pudink Panic HD. Hra pro iPad, kde přátelský koláč bude muset uniknout vlaku duchů pomocí řady nástrojů, nyní k dispozici v App Store. Více informací po skoku.

Legrační zelený koláč, který se nám zobrazuje na obrazovkách, je uvězněn ve vlaku duchů plném nebezpečí, kterým musí čelit, aby prorazil úrovně. Naše mise? Pomozte krásným koblihům najít bez obav východ z různých úrovní podniku.

Jak vám můžeme pomoci Musíme zabránit tomu, aby příšery na trati způsobily nášmu zelenému příteli dobrý strach a vyrazily ho z vozu. Abychom to mohli udělat, budeme mít několik mechanismů, které změní směr tratí, a několik velmi zábavných „zbraní“, které z nich vystraší nebo odhodí příšery.

Pudink Panic HD Má 48 napínavých úrovní, takže si na iPadu nebo iPadu2 užijeme hodiny a hodiny zábavy. Na představu o kvalitě a originalitě hry, kterou analyzujeme, si můžete zvyknout, když se podíváte na fotografie hry, které vám ukážeme v článku.

Zde je ukázka hry, která vám pomůže začít, poté, co se ujistíte, že mnozí z vás již budou mít přístup k App Store, aby si koupili ten váš:

Velmi zábavná a originální hra, která slibuje, že nás občas rozesměje a vystraší. Řekněte to svým přátelům pomocí tlačítek Facebook a cvrlikání najdete na začátku a na konci příspěvku.

Zobrazit více her pro iPad

Zobrazit více her pro iPad 2

předchozí článekComex spustí JailbreakMe 3.0 před středouDalší článekZlevněné aplikace a hry pro iPad (19. června)