Samsung Galaxy S10 ekran onarım maliyeti fahiş

Raději nerozbijte obrazovku svého Galaxy S10, bude vás to stát …

Náklady na opravu obrazovky Samsung Galaxy S10 jsou přemrštěné

Není pochyb o tom, že Samsung si s novým Galaxy S10 vedl opravdu dobře. I když mají vše, co byste od mobilního telefonu mohli chtít, stejně jako všechno ostatní, přichází to za cenu, nejen za nákup. Budeme si povídat o dnešku Náklady na opravy displejů S10. Raději se o sebe postarej, pokud je to rozbité, jsi v pořádku.

Než půjdeme dál, připomínáme vám, že jsme vám nedávno dali všechny tipy a triky, jak ze své S10 vytěžit maximum. Určitě se učíte něco, co jste předtím nevěděli?

Náklady na opravu panelů S10 AMOLED vás odfouknou

Uvidíme, není žádným tajemstvím, že oprava některého z těchto modelů by byla docela drahá. Samozřejmě jsme nečekali, že se to stane tak šílený přemrštěný jak jsou tyto ceny. Patří konkrétně do Číny, ale lze je promítnout také do Evropy a obecně si bývají velmi blízcí.

Náklady na opravu obrazovky Galaxy S10

Výměna displeje u nejvyššího modelu řady vás může stát pár 950 eur a o společnosti Apple a zásadách oprav. Pokud máte standardní S10, cena je 850 EUR a S10e zůstane za „méně“ 700 eur. Ano, čtete to správně Co si myslíte o všech těchto rozpočtech?

V případě vypršení záruční doby to budou náklady na výměnu panelu nové řady Samsung. náhodně se rozbije. Proto doporučujeme pro S10 použít dobrý podvozek, jako je tento. Spořič obrazovky není moc, pokud nechcete nechat jmění na jeho opravu.

Samsung Galaxy S10

Myslíte si, že ceny za opravu rozbité obrazovky se blíží 1000 EUR? Myslíš příliš? Níže je uvedena sekce komentářů, která nám sdělí vaše názory.

Zdroj | Sammobile