Radikální změna v Instagramu: rozhraní karty a posouvání

Stín Radikální změna najeďte myší na módní sociální síť. Chystáme se změnit rok, ale zároveň Rozhraní v aplikaci Instagram. Nyní budeme mít horizontální posouvání v zobrazení profilu a navigaci v příspěvcích na časové ose, také budeme mít rozhraní karty.

Instagram Je to nejpoužívanější sociální síť na světě a někdy je velmi těžké potěšit tolik různých lidí, ale Instagram vždy uspěje. Nyní jsme svědky Zásadní změna v aplikaci Instagram.

Tato změna bude pro Android i iOS a slyšeli jsme o ní díky úniku WABetaInfo.

Falešná 20 eurová bankovka končící na 854: pozor na podvod WhatsApp

Sbohem svislé posouvání, ahoj nové rozhraní Instagramu

Vertikální rolování se loučí navždy a vede k úplnému přepracování módní sociální sítě. Instagram implementuje horizontální posouvání cestovat mezi profily a mezi dílčími kódy časové osy. Ty se objeví v pořadí publikace.

Přidáno ke všem rozhraní kartykde se informace objeví. Při procházení časové osy to tedy uděláme vodorovně, jako nyní. Instagramové příběhyTato inovace je však spojena s kartami.

Tak vodorovným posunutím zobrazíte časovou osu, uvidíme karty obsahující všechny informace o tomto příspěvku. Řekněme, že jediná věc, která se skutečně mění, je pergamen. jde ze svislé do vodorovné.

Zatímco my klouzat v novém smyslu, nahoře se s určitou průhledností zobrazí miniatura všeho, co při procházení najdeme. Můžeme kliknout na kteroukoli z těchto miniatur a půjdeme přímo tak, jak jsou. Příběhy.

A tak dále Radikální změna uvidíme se brzy Instagram a to ovlivní celou aplikaci, protože se nevrátí zpět jako nyní. Rozloučte se s vertikálním posouváním a horizontální rolování Dosud rozhraní karty.

Dejte si pozor na falešný e-mail Netflix, který dává televizi

Co si myslíte o rozhraní karty Instagram? Dáváte přednost svislému nebo vodorovnému posouvání?