Rayman Classic je v App Storu. Hra Rayman, která se konečně vyplatí!

rayman-playstation-ps1-012

Poprvé vidím hru Rayman Moje zklamání z mého iPhone už nemohlo být větší. Okamžitě jsem získal titul, který jsem hrál na svém starém počítači, plošinovka, která má jen málo nebo nic společného s tím, co je v App Store. Ano, dobře, hry pro iOS mají mnohem lepší grafiku, stačí se podívat na obrázek výše, aby se tak stalo, ale samotná hra s tím moc nesouvisí. Ty, které jsou zatím k dispozici pro iOS, jsou známé jako Runners; To, co zde musíme udělat, je omezeno na klepnutí na tlačítko, aby hrdina skočil.

Ale dnes jsem se probudil se zprávou, která mi udělala den. Raymanův oficiální účet na Twitteru byl cvrlikání nás dnes pozval k prohledávání App Store Rayman Classica pozadí doprovázel obraz, který připomínal krabici hry PlayStation v pohybu. Mysleli jste si, že hry Rayman pro iOS jsou dobré? Čti dál.

Konečně hra Rayman, která se v App Storu opravdu vyplatí!

Rayman se vrací do staré školy v mobilu! Podívejte se zítra v App Storu na # RaymanClassic!

Hlavní rozdíl mezi klasickou hrou a moderní hrou, vždy budeme kontrolovat, kam postava jde. Zvuky, postavy a všechno ostatní budou vypadat velmi podobně, ale budeme potřebovat vědět, kam s kouzlem, které nás někdy může zaseknout a nevíme, jak se pohnout kupředu. Na druhou stranu existují Puzzles, které nás donutí zasáhnout sérii „něčeho“, aby se otevřely dveře (vymyslel jsem si to, protože jsem si z té doby nic nepamatoval).

Ještě jsem to nezkoušel, ale z videa v App Store to vypadá přesně stejně jako hra, kterou jsem zkoušel na mém starém počítači. Samozřejmě nevím, jestli to stojí za to zaplatit Cena 4,99 € Na co se nás Ubisoft zeptal. Tento typ hry se mi opravdu líbí, ale myslím, že ho předám, protože není k dispozici pro Apple TV.

Aplikace již není k dispozici v App Store