contador de visitas gratis Skip to content

Rayman Classic přichází do App Store pro iPhone a iPad

Fanoušci klasické hry Rayman mají to štěstí, že oslavili své 20. výročí, a rozhodli se znovu spustit původní hru Rayman. A to není vše, protože Rayman Classic lze poprvé použít na mobilních platformách, jako je iPhone nebo iPad..

Je pravda, že hra Rayman je již k dispozici v App Store, ale nyní Společnost Ubisoft chtěla potěšit nejvíce nostalgiku uvedením původního titulu pro mobilní platformy poprvé. Rayman Classic je nyní k dispozici v App Store, takže čtěte dále, pokud se chcete o této nové platformové hře dozvědět více.

Rayman Classic je v App Storu.

Prožijte znovu zážitek z hraní původní verze s Rayman Classic!

Raymanova hra byla poprvé vydána v roce 1995 a od té doby je velmi úspěšná. S Rayman Classic nyní můžete: Vydejte se na nová dobrodružství a znovu prožijte zážitek z hraní původní verze této klasické videohry.

V Rayman Classic se budete muset zbavit elektronů zajatých panem Darkem.. Zlý nepřítel také ukradl Velkého protona, takže musíte pomoci Raymanovi porazit ho a vrátit vše do normálu.

Rayman Classic je v App Storu.

Jak jsme již řekli, v Rayman Classic pro zařízení iOS můžete znovu objevit různé světy původní hry. Najdete zde tedy Modré hory, Kouzelný les, Zámek sladkostí nebo Zemi kapel.

Je třeba také říci, že Rayman Classic má dva různé herní režimy. Na jedné straně je legendární režim, kde budete mít jediný život.Na druhou stranu existuje příležitostný režim, kde si můžete vyzkoušet, kolik potřebujete.

Stáhněte si Rayman Classic na svůj iPhone nebo iPad hned teď

Rayman Classic Právě jsem vstoupil do App Store pro iPhone, iPad a iPod Touch. Můžete si jej stáhnout z obchodu s aplikacemi nebo kliknutím na odkaz níže, pokud chcete.

Samozřejmě to musí být řečeno Rayman Classic stojí 4,99 EURPro některé to může být mírně vysoká cena za hru, ale je třeba říci, že to stojí za to, pokud se rádi s touto klasickou hrou potloukáte.