Razer DeathAdder, jedna z nejlepších herních myší Razer

Razer DeathAdder, jedna z nejlepších herních myší Razer

Tento týden slaví v Razeru docela velký milník. V tomto případě nedostanete každý den jeden ze svých produktů Herní myš Razer DeathAdderdosáhnout hodnoty 10 milionů prodaných kusů.

Razer DeathAdderRazer DeathAdder

Řekli jsme vám o Razeru, jedné z předních značek ve vývoji zařízení pro hráče, na Planet Red znovu a znovu. Rozsahovací zařízení mechanické klávesnice, do herní sluchátka nebo herní myši. I když se v Razeru neomezují jen na tyto, našli jsme je také mezi katalogy zařízení. notebooky nebo reproduktorové systémy.

Razer DeathAdder 10 milionů prodaných kusů

Razer DeathAdder je herní myš, která patří do rodiny zařízení Razer od svého uvedení na trh v roce 2006. Po celou dobu se Razer DeathAdder dokázal umístit jako jedna z nejlepších herních myší dostupných na trhu. Jako jedna z nejlepších možností mezi fanoušky videoher a médii získala celou řadu ocenění.

Jeden z nejdůležitějších aktiv Razer DeathAdder Jedná se o ergonomický design, který nám poskytuje maximální výkon a pohodlné uchopení při hraní.

JE DeathAdder mají dva modely Razer DeathAdder Elite Y Razer DeathAdder Essential. Myš Razer DeathAdder Elite Dodává se s optickým senzorem 16 000 DPI a mechanickými spínači Razer. Jinými slovy, u této herní myši budeme mít veškerou kontrolu a přesnost, jakou jsme kdy chtěli.

DeathAdder byla také první herní myší, která má speciální verzi pro hráče leváky. Při poslechu komunity navrhl Razer DeathAdder při zachování designu, ale přepnutím stran do režimu Mirror splnili své požadavky na myš, která by levákům poskytla maximální výhodu.

Pokud potřebujete více informací o Razer DeathAdder, můžete navštívit webové stránky značky.

Zdravím z hloubky bytů.